Back to Question Center
0

Myslete jako hacker! - Semalt Expert vysvětluje, jak chránit vaše webové stránky

1 answers:

Zprávy o hackování webových stránek jsou všude ve zprávách každý den. Milióny dat skončív rukách hackerů, kteří kompromisují data, ukrást informace o zákaznících a další vzácná data, která někdy vedou ke krádeži identity. to jestále neznámým, jak hackeři webu vedou neoprávněný přístup do svých počítačů.

Jack Miller, odborník z Semalt ,přizpůsobil nejdůležitější informace týkající se hackingu, abyste porazili útoky - sava ???? ??????????? ????.

Je důležité si uvědomit, že hackeři webových stránek znají konstrukcivíce než weboví vývojáři. Chápou dobře obousměrný přenos sítě, který uživatelům umožňuje odesílat a přijímat dataod serverů na vyžádání.

Budování programů a internetových stránek zohledňuje potřeby uživatelů, kterévyžaduje odesílání a příjem dat. Weboví hackeři vědí, že weboví vývojáři, kteří vytvářejí webové stránky pro on-line maloobchodníky, usnadňujíplatba produktů po jejich uvedení do nákupního vozíku. Když vývojáři vytvářejí programy, jsou posedlí svým klientůma nezamýšlí o hrozbách infiltrací kódu hackery na webu.

Jak hackeři pracují?

Internetové hackeři chápou, že weby pracují prostřednictvím programů, které požadujíinformace a provést validaci před úspěšným procesem odesílání a přijímání dat. Neplatná vstupní data v programu nazývaná špatný vstupvalidace, je primární znalost za hacking. Objeví se, když vstupní data neodpovídají očekávání podlekód navržený vývojářem..Komunita hackerů na webu používá několik způsobů, jak poskytnout neplatný vstup do programů, včetněnásledujících metod.

Editace paketů

Také známý jako tichý útok, editace paketů zahrnuje útok na datatranzit. Uživatel ani správce webu nerealizují útok během výměny dat. V procesu odesílání uživatelepožadavek na údaje od správce, mohou hackeři z webu upravit údaje od uživatele nebo serveru, aby získali neoprávněné práva. Paketeditace se také nazývá Man v Middle Attack.

Útoky mezi místy

Někdy weboví hackeři získají přístup k uživatelským počítačům tím, že ukládají škodlivé informacekódy na důvěryhodných serverech. Škodlivý kód infikuje uživatele, když jsou příkazy pozvány do uživatelského počítače kliknutím na odkazy nebostažené v souborech. Některé běžné útoky napříč místními stránkami zahrnují falešný požadavek na cross-site a skriptování mezi stránkami.

SQL injekce

Internetoví hackeři mohou provádět jeden z nejvíce ničivých hackerských útokůserver napadnout stránky. Hackeři naleznou na serveru chybu zabezpečení a použijí ji k únosu systému a výkonu takových administrativních právjako nahrávání souborů. Mohou provádět například závažné problémy s krádeží identity a poškozením webových stránek.

Ochrana před webovými hackery

Vývojáři webových stránek potřebují myslet jako hackeři. Měli by myslet na způsobyjejich kódy jsou při vytváření těchto stránek zranitelné vůči hackerům na webu. Vývojáři musí vytvořit kódy, které extrahují zdrojové kódy unikánímspeciální znaky a další kódy, aby se zabránilo přijímání škodlivých příkazů od webových hackerů. Parametry GET a POST v programechby měl mít neustálé sledování.

Firewally pro webové aplikace mohou také zajistit bezpečnost před útoky webových hackerů.Brána firewall chrání programový kód tím, že jej zajistí manipulaci, protože popírá přístup. Aplikace brány firewall založená na cloudovém rozhraníCloudric je aplikace brány firewall pro maximální zabezpečení webu.

November 23, 2017