Back to Question Center
0

Odborná znalost: Optimización De Motor De Búsqueda Para Multilingüe Sitios De Comercio Electrónico

1 answers:

Přečtěte si, prosím, že se jedná o kategorii, ve které se nacházíte v Google, který se skrývá bez výslovného upozornění. Esto ocurre porque Google vysvětluje, že jeho odpověď je důležitá a že se jedná o situaci, která je možná, protože není možné se zabývat jeho absolvováním.

Důraz je kladen na to, že se jedná o obchod s elektrikářskými společnostmi, kteří se zabývají výhradním obchodem s elektrotechnickými službami, a to jak z odborníků, kteří se podílejí na výzkumu, tak v oblasti výzkumu a vývoje. Přečtěte si, prosím, že se jedná o cizí moudrost, které je zakázáno, neznamená to, že se jedná o klasifikaci, která má jinou nebo odlišnou povahu - offerte tavoli ping pong usatii.

Konečně se jedná o proces, který by měl být optimalizován, pokud jde o Unidos frente a Reino Unido frente a Alemania?

Max Bell, el Gerente de Éxito del Cliente de Semalt informuje o tom, že je možné, aby se zabránilo tomu, aby se zabránilo zneužívání.

1. Traducir contenido sin cambiar la Adresa URL

Využívá se elektrárna a elektrikářská elektrárna Magendo, která je jedním z nejoblíbenějších platforem bezplatných obchodních elektro nických zařízení. Pošlete nám své přátele na francouzské jazyky, na adrese URL idioma debe ser diferences. Lhůty, které lze uplatnit na výše uvedené skutečnosti.

2. Ausencia de la etiqueta rel = "náhradní" hreflang = "x" o nesprávně vložená

Skutečné alternativy jsou důležité, důležité je SEO metodologie a multilingu. Uvádíte-li etiketu, bude se nejvíce lišit od původního rozlišování mezi různými typy webových stránek, bez duplikátů, které se překládají v různých verzích.

3. Redirecting automatique basada en IP / Acomodar de l'idomes o los mismos enfoques

Společnost Google neposkytuje žádné služby při automatizovaném přesměrování, protože vám může způsobit, že návštěvníci webu budou moci navštívit webové stránky. Pokud se rozhodnete, že Google bude přesměrován na stránku google.com, můžete ji použít jako výchozí alternativu .

4. Integrovaná reálná alternativa

Uplatníte alternativní opravu, evaluee operačního kanonika, která je pravděpodobné, že je pravděpodobné, že se jedná o jiné vztahy. Použijte kvantitativní identifikaci verzí, která jsou určena k vyhledávání a odstranění problému.

5. Prohibir las pārstāvājs un aprīkojums un robots.txt o Nonindexing

Nechcete-li mít žádné impulzové toky, klikněte na tlačítko Vymazat, pokud chcete, aby se vymažily duplicitní soubory a restartujte soubory v archivu robots.txt.

6. Neexistuje žádný podklad, který by vedl k překročení cílů, které by vedly k tomu, aby došlo k nesprávné provázanosti

Vnitrostátní záruční lhůty jsou zárukou, že jsou přístupné pro motorové vozidlo. Úmluva o ochraně lidských práv a základních svobod.

7. Subdominio de País proti carpeta de país

Je chyba, která by neměla být důležitá pro porovnání s tím, že se jedná o důvod, proč je to problém, který je třeba řešit. Deberá rozhoduje o adresách URL překladů v subdominisu o carpetas. En la mayoría de las situaciones.

November 23, 2017