Back to Question Center
0

Optimización Del Sitio Multilingüe Para Diferentes Regiony: La Guía de Semalt

1 answers:

Spracovanie digitálneho marketingu, optimalizácia motora práce (SEO) je dôležitým prvkom v oblasti marketingu internetu. Mnohokrát sa podieľalo na vytváraní internetových obchodov s elektrinou a zákazom využívania internetových stránok. Ľudia, ktorí sa chcú pokúsiť o SEO, majú predpoveď preukázať, že majú vplyv na multilingualitu v oblasti klasifikácie.

Je potrebné poznamenať, že je potrebné zvážiť,

El SEO dirigido es una técnica que puede ayudarlo a alcanzar mejores resultados - home small business security camera. Porozprávajte sa o tom, že nebudete môcť konfigurovať webovú stránku multilingu, ktorá vám umožní vytvoriť novej demografické zobrazenie. El experto de Semalt , Ross Barber, ktorý sa zaoberá SEO, je konfigurovateľný vo viacerých sieťových sieťach, ktoré by mohli byť úspešné v SEO.

1. Evite contenido duplicado

Al usar un enfoque multilingüe, part del contenido web debe traducirse a diferentes idiomas. Odstráňte motor, ktorý je súčasťou duplicitného systému. Dôležitá je duplicitné zobrazenie adresy URL, ktorá je základným príkladom pre rozpoznanie autorských práv. Google penaliza el duplicado reduciendo la clasificación de un sitio web. Spoločnosť Google odporúča používať anotacióny "rel = alternatehreflang" v tabuľke, ktoré sa vyskytujú v rôznych variantoch. Vďaka tomu môžete jednoducho oddeliť adresy URL, ktoré sa nachádzajú v rozlíšení medzi dvomi priečinkami, ktoré sa nachádzajú v dialógovom okne. Jednotlivé adresy URL sa líšia od webovej adresy webových stránok .

2. Geografické zacielenie

Esta tecnica ayuda a la orientación de contenido que encuentra en una región en particular. Las Herramientas para webmasters de Google na opción de segmentación internacional en su tablero. Es esenciálne využitie dominio de nivel superior genérico (TLD) como .com, .org, .net..atď. Hrubé embargo, ktoré spočíva v tom, že sa jedná o osobitné obmedzenia:

  •  Subdominios específicos del país. 
    •  Dominique de la supérieur de código de país (ccTLD). Porozumenie, www.mywebsite.de para una versión alemana y, 
    •  Usando subdirectorios. Poriadajte sa, www.yoursite.com/nl orientáciu návštevníkov z Holandska. 

3. Páginas adaptables a la configuración regionálne

Medidus que el desarrollo de web aumenta su objetivo de contenido personalizado, muchos desarrolladores hacen a medida lo que un visante verá de sus geolocalizaciones específicas. Pokračovanie na jednom mieste, bez ohľadu na to, či sa jedná o konkrétny zákazník v Číne. Los roboty a rastreadores de Google usan una IP y una ubicación mientras sa dirigen a los usuarios.

Spoločné vyhlásenie,

4. Administrátorské verzie multilingües

Google odporúča používať webovú adresu. Ak chcete vytvoriť webovú lokalitu, použite ju v samostatnom okne. Z dôvodu, že spoločnosť Google neuskutočnila žiadnu inú požiadavku na duplicitné oznamovanie oznamovacej povinnosti.

Záveru

Mucha sa stala súčasťou kontaktu. Konfigurácia sitios webového obchodného elektrospotrebiča je taká, ktorá je vzdialená od jedného roka. Spoločnosť, ktorá má k dispozícii dôležitú úlohu, je dôležitým nástrojom v oblasti marketingu a marketingu na internete. Zneužitie embarga, ktoré neobsahuje žiadnu sieť, je konfigurovateľné v multimediálnej sieti, a to najmä vtedy, ak nie je perjudique SEO. Je možné, že existujú rôzne rozdiely medzi formami konfigurácie a administratívy viacstranných geo-orientácií. Môžete sa stať, že budete mať viac informácií o webových multilingéroch a najnovších webových stránkach SEO.

November 23, 2017