Back to Question Center
0

Phishing Attacks & mdash; Semalt Expert vysvětluje, jak se chránit

1 answers:

Phishing je běžná forma cyber-zločinu. Navzdory četným zprávám jednotlivců, které se týkají toho, že se stali oběťmi phishingu, existují opatření, která by se mu podařilo porazit. Kromě instalace bezpečnostního softwaru je třeba se naučit, jaký phishing vypadá v boji proti němu.

Tím, že se dozvíte, jak identifikovat signály naznačující potenciální phishing, bude uživatel jednodušší vybrat si pomůcku, kterou doporučil Oliver King, manažer úspěšného prodeje digitálních služeb Semalt .

Co je phishing?

Phishing je forma identity, která je běžná mezi hackery. Tito pachatelé používají podvodné webové stránky a falešné e-maily, aby přilákali nevědomé oběti k ukrácení svých soukromých informací - ventilatori industriali prezzo italian. Většinou potřebují pouze informace o kreditní kartě a hesla.

Odesíláním odkazů na nic netušícího jednotlivce ukradnou informace, jakmile vstoupí na místo. Poskytují odkazy, které vypadají důvěryhodně, aby získaly věrohodnost. Většina spoofed stránek patří PayPal, eBay, Yahoo !, a MSN. V některých případech slouží i finanční instituce jako cíl.

Ochrana proti phishingu

# 1. Pokračujte opatrně při zadávání webových stránek, které vyžadují důvěrné informace, zejména pokud mají formu finanční povahy. Většina legitimní organizace nikdy nepožádá klienta, aby takové informace poskytl.

# 2. Pokud webová stránka trvá na poskytování citlivých informací, pak je pravděpodobně pasti..Někteří phishers rádi používají taktiky vydírání a někdy hrozí, že účet bude zakázán, pokud nebudou k dispozici určité informace. Kontaktování obchodníka přímo k potvrzení jeho totožnosti je klíčem k vyloučení pokusu o phishing.

# 3. Předtím, než začnete s jakýmkoli jednáním na webu, seznámíte se s politikou ochrany osobních údajů. Většina komerčních webových stránek má zásady ochrany osobních údajů, které jsou snadno dostupné v horní části stránky. Ve svých politikách se podívejte na seznam adres, abyste věděli, zda budou nebo nebudou prodávat.

# 4. Obecně hledající žádosti o informace jsou dalším signálem, který označuje phishingovou činnost. Podvodné e-maily často nejsou obvykle personalizovány. Oficiální e-mail z banky má vždy referenční účet, pokud se s ním skutečně otevře. Phishingové kampaně mohou obsahovat "Vážený pane / paní" s nimi, zatímco jiné popisují účty, které si uživatel dokonce ani neuvědomuje.

# 5. Pokud e-mailová zpráva obsahuje vložený formulář, moudrá volba by neměla být vyplněna. Hackeři mohou snadno sledovat všechny informace zadané v těchto formulářích.

# 6. Při připojení k webu byste měli zkopírovat a vložit odkaz na adresní liště prohlížeče a nepropojit se přes vložený odkaz. Pouze tak učinit, pokud existuje záruka pravosti. Někdy některé phishingové stránky vypadají shodně s původními. Pohled na adresní lištu by měl informovat osobu, pokud vůbec jde o kopii.

# 7. Většina odborníků radí lidem, aby měli k dispozici aktivní a účinný software na boj proti phishingovým činnostem na svých počítačích. Jedním doporučeným softwarem je služba Norton Internet Security, která automaticky detekuje jakoukoli činnost phishingu a blokuje ji. Software neumožňuje žádné falešné webové stránky a také ověřuje veškeré důležité bankovní nebo nákupní činnosti uživatele.

November 23, 2017