Back to Question Center
0

Pokyny ze semináře - Jak osvobodit vaše webové stránky od hackerských útoků

1 answers:

Existuje spousta počítačové kriminality probíhající po webu. V důsledku toho lidé musí zůstatvědomi těchto osob. Pro osobu, která vlastní webové stránky, je bezpečnost vašeho e-commerce podniku a vašeho zákazníka ve vašíruce. Hackeři tvoří základ podvodných útoků, phishingových stránek a různých škodlivých hackerů, jako je například použití trojských koní, které se vyskytují v e-mailupříloh.

Hackeři obvykle míří na webové stránky z mnoha důvodů. Mohou to být od konkurencestraně, snaží se vaše stránky dolů - pintu 3d logo maker. V jiných případech mohou být hackeři osobami, které hledají osobní informace, například hesla e-mailůnebo dokonce informace o kreditní kartě. Existuje mnoho forem hacků, z nichž většina se otáčí kolem toho, že oběť trpí.

Jack Miller, přední expert z Semalt ,diskutuje některé tipy, které vás mohou držet od těchto hackerů:

1. Používejte zabezpečená hesla.

Jako správce webové stránky má vaše heslo obrovskou administrativní roli při vytvářeníujistěte se, že celý web je bezpečný. Jednoduchá hesla, jako je 12345, nejsou bezpečná a mohou se stát obětí pokusu a chyby hack útok. V jinýchinstance byste neměli používat příliš zřetelná hesla. Heslo jako narozeniny nebo jméno dítěte není dostatečně zabezpečené. To by mělo býtkomplexní struktura slov, která kombinuje různé typy znaků v různých stylech..Měli byste také zajistit, aby všechny ostatní strany používalywebové stránky mají také zabezpečená hesla.

2. Použijte protokol HTTPS.

Ochrana pomocí ochranné vrstvy může znamenat to nejlepší pro vaše webové stránky. Například,webové stránky, které mají hostitelskou platformu HTTPS, mají výhodu nad těmi, které nemají. Výsledkem je bezpečnost vašeho webu, stejně jakovaše klienty jsou velmi závislé na vašem hosting plánu. Osoby, které těžit z používání těchto myšlenek, nakonec zajistí bezpečnostwebové stránky, které většina hackerů nemůže proniknout.

3. Znalost skriptů.

Většina hackerů využívá sílu použití skriptů a CMS platforem. Tyto systémyobsahují zranitelná místa, o kterých určitý hacker může udělat cestu. Uvědomte si jedinečné druhy znaků, které procházejí vašímsystém, jelikož v tomto typu kódu existují různé typy zranitelných míst. Například webové stránky napsané v PHP, ASP a ASPJavaScript zobrazuje mnoho otvoru v systému. Většina vývojářů přehlíží tyto chyby a bezpečnostní opatření, ale skýtá moc nejvíce prácehackerů. Můžete použít různé nástroje SEO a Webmastery, abyste tyto chyby nalezli a postarali se o ně.

Závěr

Hackování se stává součástí každodenního života. Většina lidí, kteří tráví něcoznačné množství času on-line čelí četné hack pokusy. Situace se zhoršuje pro ty jednotlivce, kteří provozují jiný internetnapříklad administrátory na webové stránky elektronického obchodování. Hackeři mohou hackovat webové stránky a přivést některé z jejich životně důležitých aspektů, jako jsou operace.Vaše úsilí o optimalizaci vyhledávačů (SEO) se může rychle stát nic kvůli jednoduchým, úspěšným hackům. Výsledkem je bezpečnost vašehowebové stránky a bezpečnost zákazníka je ve vašich rukou jako správce tohoto webu. Tipy v těchto pokynech můžete použítvaše webové stránky bezpečné, bullet důkaz proti hackerům.

November 23, 2017