Back to Question Center
0

Přijďte Vytisknout Vytisknout stránku 3 Piattaforme Di Contenuti Superiore? L'orientamento Da Esperto di Semalt

1 answers:

Kvalitní obsah není jediným faktorem, který je třeba zvážit, pokud si přejete, aby se publikovali velkými jmény v médiích, protože musí mít také vstupní strategii. Konkurence se stále zvyšuje, zejména pokud se zaměřuje na takové firmy jako Forbes, Huffington Post a Business Insider. Stává se to obtížnější, i když požadavky vydavatele se liší.

Pokud se člověk drží strategie, kterou předkládá přední expert Semalt Frank Abagnale, existuje šanci na úspěch - web app designers.

Pitch znamená všechno

Obsah může mít spoustu přání, ale redaktoři o něm ještě neví. Je na autorovi, aby to popsal tím, že začne s nápadným hřištěm. Spisovatel, vydavatel a podnikatel David K. William říká, že hřiště nemusí být pouze dobré podle norem, ale astronomické kvůli tomu, co denně redaktoři dostávají. Toto hřiště musí mít:

  • Uchopovací předmět, který trvá zhruba 15-20 sekund od času vydavatele.
  • Jasný a stručně napsaný text.
  • Autoritativní hlas.
  • Dobře obsazený blog na zálohování hřiště.

Relevance a hodnotová záležitost

Tyto dva aspekty většinou vycházejí z potřeb čtenáře. Autor by měl zacházet s jakýmkoli místem hosta jako příležitost k rozvoji značky, ale nepropaguje obsah. Daniel Vaczi pro AdHere uvádí, že jednotlivec by měl zkoumat svou publikaci, aby zjistil, co záleží na čtenářské základně. Redaktoři by měli mít důvod věřit v obsah, který se vyvíjí. Tím, že se dozvíte o cílovém publiku, je možné zůstat v kontaktu s trendy a pokračovat v prezentaci obsahu, který je pro ně důležitý.

1. Změny ve službě Huffington Post

Publikace miluje návštěvníky bloggerů, ale v říjnu 2015 uzavřela okno pro nové přispěvatele. Důvodem poskytnutou Catherine Alfordovou, pravidelným přispěvatelem, bylo, že na platformě bylo zaplaveno množství obsahu, protože umožnilo lidem nahrát a jejich obsah se objeví okamžitě. To neznamená, že spisovatelé nemohou přistát na hostující místo, protože je to jen na neurčitou pauzu. Potenciální přispěvatelé se nyní musí uchýlit k použití formátu hřiště pro domácí účely.

2. Forbes miluje plodných spisovatelů

Forbes se většinou zabývá spisovateli, kteří dříve publikovali obsah. John Steimle, pravidelný přispěvovatel společnosti Forbes, tvrdí, že publikace se zabývá jednotlivci, kteří mají zkušenosti a mohou se zavázat k alespoň jednomu článku za týden. Pro kontakt s Forbesem můžete použít sociální média nebo e-mail. Jedná se o jeden způsob, jak vytvořit vztah s publikací, která nabízí příležitost dozvědět se o tom, jak funguje, a jak připravit chytlavé hřiště.

Pokud je někdo spokojen s jejich hřištěm, Forbes požádá je, aby je poslali prostřednictvím společnosti idea@forbes.com.

3. Business Insider chce nejvyšší kvalitu

S více než 60 miliony čtenářů nabízí publikace pro spisovatele skvělé publikum a na oplátku vyžaduje pouze odborné znalosti. Taylor Lorenz vysvětluje, že většina přispěvatelů z oblasti BI je odborníky z různých odvětví. BI žádá všechny potenciální přispěvatele, aby prošli existujícími materiály, aby věděli, co očekávají redaktoři před tím, než poskytnou hřiště.

Je velmi možné získat "jednorázové" v Business Insider. Přijmou také originální obsah již na blogu, pokud vlastní autory práva. Účastníci přispívají na adresu contributors@businessinsider.com při poskytování pověření, kategorie příspěvků a odkazu na dříve publikovaný obsah.

Závěr

Získání expozice pro hlavní obsah vyžaduje hodně práce. Jsou chvíle, kdy lidé mají štěstí a nakonec pracují pro velké vydavatele. Nicméně, i přes cestu, která je dlouhá pro ostatní, výsledky na konci stojí za všechno. Vytvářením blogu a rozvíjením značky, a následně po každém kroku editora, je dosažení tohoto cíle ještě více možné.

November 23, 2017