Back to Question Center
0

Průvodce od Semalt: Jak může vaše podnikání Go Digital

1 answers:

Pro většinu společností představuje technologický pokrok nové digitální éryneomezený potenciál. Mnoho firem se chystá navštívit kvůli trendovému potenciálu Optimalizace pro vyhledávače (SEO). V důsledku toho jecož je nezbytné pro to, aby podnik přijal internet jako nový marketingový kanál, díky čemuž mohou podniky dobře fungovat.

Aby vaše digitální podnikání uspělo online, zvažte tyto aspekty přesněpopsal Oliver King, manažer úspěchu zákazníků společnosti Semalt .

1. Inteligentní stroje

Strojní práce rychle nahrazuje lidské úsilí. V ostatních případech dochází k růstupoužívání inteligentních zařízení. V Internet věcí (IoT) analytici předpovídají, že do roku 2020 bude více než 20,8 miliardy "inteligentních strojů"bude používat připojení k internetu. Podle nejnovějších technologií mají typická inteligentní zařízení schopnosti jako:

  • Automatizace jako auto-řídit auta
  • Snímání (například senzory IoT jako NFC)
  • 3D tisk pro fyzické vytváření četných 3d ozdob
  • Sdílení API, které umožňují nové on-line ekosystémy
  • Uživatelská interakce, jako rozpoznávání řeči, otisky prstů avyhledávání osobních údajů

2. Kognitivní výpočetní technika

Umělá inteligence (AI) přebírá fungování inteligentního stroje.Prostřednictvím propojení různých technologií mohou kognitivní počítače rozumět, komunikovat, učit se a pochopit lidský svět..V současnosti inteligentní stroje s umělou inteligencí doplňují práci lidí. Pomáhají v takových aspektech, jako jepředpovědi a také náhled na cenné změny. V obchodním světě mohou počítače analyzovat trendy a dát jim řešenís vysokou pravděpodobností úspěchu.

3. Ztracená změna

Technologie je velmi dynamická, zejména pokud jde o IT. Tento pokrok znamenáže musíte být připraveni přijmout nové způsoby, jak zlepšit vaše podnikání. Nové techniky mohou zahrnovat velké poruchy jako takovéjako je najímání více pracovníků a zjištění, že některé pracovníky nejsou platné. Přerušení by mohlo znamenat, že by zaměstnanci měli nějaké on-line školenítechniky, jako je budování dovedností. Tento druh narušení není většinou pracovníků tlumen. Někteří odpůrci jsou vaší povinnostípřesvědčte je o významu přístupu a dlouhodobé výhody ve společnosti.

4. Digitální technologie

Patří sem výše uvedené faktory, stejně jako doba dat a analýza. Novýpodniky začínají kvůli četným možnostem internetu a počítačů. Například ve světě zařízení,webové stránky personalizují své zkušenosti tím, že rafinují obsah pro své čtenáře. Vyhledávače jako Google mají schopnostpředpovídající hledanou položku vyhledávání. U ostatních případů cílovou reklamu převzala internet a přinesla lepší obrazanalýzy trhu.

Závěr

Společnosti mohou jít online, aby získaly trvalé dodávky nových klientů. Prostřednictvím uživatelů SEOvytvořit silnou přítomnost značky a rezervovat zdravé místo v SERP pro danou sadu klíčových slov. Tato situace je srdcemonline marketingu. Každá firma se snaží tento efekt dosáhnout. Výše uvedené faktory mohou tlačit vaše podnikání k začleněnídigitální platformu týkající se některých klíčových aspektů, které firma vlastní Source .

November 23, 2017