Back to Question Center
0

Referrer Spam od společnosti Darodar.com. Jak řešit tento problém? - Odpověď Semaltem

1 answers:

Vidíte v aplikaci Google Analytics doporučení od darodar.com? Mnoho blogerů a webmasterů se potýká s tímto problémem, i když spamový odkaz darodar.com není spojen s jejich webovými stránkami. Darodar.com je webová stránka, která se zobrazí v seznamu odkazů vašeho účtu Google Analytics a ve skutečnosti ve vašem webu skutečně nenavštíví. Místo toho uvidíte některé náhodné návštěvy se 100% mírou odchodů a nulovým časem stráveným na vašich webových stránkách. Darodar.com je jednou z webových stránek, které zajímají uživatele v spamu odkazů. Využívá řadu technik k odesílání velkého množství návštěvnosti vašemu webu, i když míra odchodů je vyšší než průměr.

Některé webové stránky zveřejňují seznamy svých nejlepších zpravodajů a hackeři používají seznamy pro přidání odkazů, doufají, že někteří lidé navštíví své stránky a kupují své produkty. Internetové servery s nevyžádanou poštou jsou pravidelnými zákazníky firem s černou kloboukem, kteří kompromisují zvýšení své návštěvnosti bez ohledu na to, zda používají taktiku SEO na černou čepici. Oliver King, Semalt Customer Success Manager, připomíná, že pokud společnost SEO slibuje, že zvýší vaši návštěvnost během několika dní, může být zapojena do programů doporučení.

Jak spamový odkaz ovlivňuje vaše data?

Bezesporu lze říci, že spamový odkaz odkazuje na vaše údaje služby Google Analytics mnoha způsoby. Jedním z hlavních důvodů, proč Google Analytics používáte, je sledovat, které webové stránky vám zasílají skutečnou návštěvnost a které jsou zapojeny do falešných programů generování provozu. Původní odkazy z jiných webových stránek vám pomohou získat vyhledávač , a je důležité zhodnotit, které webové stránky vám skutečně navštěvují. Tyto informace lze využít ke zlepšení celkové výkonnosti vašich webových stránek. Ujistěte se, že čas strávený na webu a míra okamžitého opuštění jsou až po značku, tyto dvě věci vám pomohou zlepšit strukturu a uspořádání vašeho webu, stejně jako jeho obsah.Pokud máte obchodní webové stránky, je důležité, abyste věděli míru konverze vašich stránek. důležitá rozhodnutí o vašem webu založená na datech služby Google Analytics, měli byste se nejprve zbavit spamového odkazu, abyste se ujistili, že vám účet Analytics poskytuje přesné informace.

Jak se ho zbavit?

Dobrou zprávou je, že můžete zabránit tomu, aby spam spamu zasahoval do vašich dat Google Analytics. Nejlepší způsob je nastavit několik filtrů a zastavit tyto stránky, aby vám posílali falešné návštěvníky.

Chcete-li nastavit filtry pro darodar.com, postupujte podle těchto kroků:

  • Přihlaste se do účtu Google Analytics a přejděte do sekce Správce.
  • V rozevíracím seznamu vyberte účet a vlastnost, kterou chcete odfiltrovat.
  • Je vhodné vytvářet filtry v vyhrazených pohledech, takže v rozbalovací nabídce Zobrazit musíte vybrat možnost Vytvořit nový pohled.
  • V části Zobrazit je třeba kliknout na filtry a vytvořit nový filtr.
  • Nezapomeňte přidělovat název do nového filtru, jako je darodar.com.
  • Vyberte vlastní typ filtru a klikněte na možnost Vyloučit. Pak byste měli v rozbalovací nabídce Filtr pole zvolit možnost Doporučení
  • Zde byste měli zadat darodar \ .com a uložit změny.

Existuje nějaká snadnější cesta?

Upřímně řečeno, je to nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak zabránit spamu doporučení darodar.com. Můžete také vyzkoušet službu Blockel, službu, která automaticky sleduje zasílání nevyžádané pošty z údajů služby Google Analytics Source .

November 24, 2017