Back to Question Center
0

Řešení škodlivého spamu; Praxe z Semaltu

1 answers:

Boty nemají nejlepší zkušenosti. Jsou rychlé a překonávají početlidských návštěvníků webové stránky. Michael Brown, manažer úspěšnosti zákazníků společnosti Semalt ,varuje, že pro roboti je snadné vylovit zranitelné stránky s úmyslem napadnout je, spamovat komentáře a způsobitzmatek v systémech hlášení provozu. Příliv odkazů se zlými úmysly se stává vážným problémem a trendy Google naznačujíže problém vzrůstá exponenciálně - cheap fancy hats.

Googlebot je dobrý bot

Hlavním účelem bot je automatizovat úkoly a zamaskovat sebe jako návštěvníka. Oškrabávajízdrojové kódy, shromažďování dat a provádění funkcí v reakci na to, co naleznou. Nicméně, pokud to zní zlovolně, ne všechny jsoušpatný. Bot Google dělá jeho přítomnost známým uživatelům a pomáhá postavit webové stránky na SERP. Někteří botové to využívají a pracují s nimifake agent řetězce dělat to vypadat jako oni pocházejí z tohoto bot.

Špatné boty a nevyžádaná pošta

Špatné boty plagiaci obsah webových stránek, ukrást informace o uživateli, kliknout na podvody na legálníreklamy a zprošťování přehledů generovaných službou Google Analytics. Poslední položka v tomto seznamu má mnoho důsledků pro webové stránky. Výsledkem jez různých škodlivých aplikací spamu odkazů. Například narušují provozní data z inflace, kterou vytvářejí, trikuživatelům k návštěvě stránek, které se zobrazují ve zprávách Google Analytics, které jim umožňují vytvářet zpětné odkazy. Protože jsou skryty jakolegitimní provoz, podaří se skrýt referendu.

Spam pro zasílání odkazů má 100% míry odchodů a omezené časy na stránce, které mají sklon k překročeníúdaje o zprávách. Následně je konečný produkt těchto zpráv většinou neplatný. V průběhu let se roboti stali více sofistikovanějšími..

Botnety

Hackeři používají botnety k provádění složitých útoků. Botnet je síť robotůcož ztěžuje vysledování a zakázání IP adres. Stává se obtížné chránit webové stránky, pokud používají Distribuované odmítnutí služby.Když jeden vyvrátí nebo blokuje jeden, několik dalších roste na svém místě.

Doporučení duchů

Většina webových stránek má v současné době kód Google Analytics pevný kód. Postoupeníroboti mohou ze zdrojového kódu oškrábat jedinečný kód UA a použít ho ke sledování webu. Od této chvíle je možné odeslat informacedo GA, aniž byste museli navštívit. Využívají protokol měření Google Analytics, který nediskriminuje žádná přicházející datana to.

Zastavení spamu

Uživatelé mohou ignorovat doporučení duchů a obnovit integritu dat používaných v provozuzpráv. Filtr názvu hostitele je jedním z možných způsobů, jak zajistit, že zohlední pouze informace z platných webových stránek. S takovýmiopatření na místě, všechny doporučení duchů, pokračující, neodrážejí v analytické zprávě. Není to trvalé řešení, jak se hackeři dostanouvítr protiopatření přijatých opatření.

Blokování Normal Spam

Ve většině případů zaznamenávají webové stránky aktivity na svých stránkách automatickými boty. To jsou víckontrolovatelné pomocí tradičních metod blokování spamu. Pokud se rozhodnete použít Google Analytics, proces může být dlouhý a vyčerpávající. Anautomatickým blokovacím programem je webový firewall Sucuri, s možností vlastních pravidel dle přání uživatele.

Závěr

21. století vyvolalo otázku vrstvené bezpečnosti. Někdy je to nepříjemnémuseli vypořádat se spamem. Lidé by si však měli začít zvykat na to, že přijmou opatření, která zajistí, že budou chránit své údaje všemi prostředky.

November 23, 2017