Back to Question Center
0

Semalt: 6 White Hat SEO Metody k posílení návštěvnosti

1 answers:

Všichni webmasteři chtějí řídit spoustu provozu na svých webových stránkách, ale jen málo z nich dosáhne úkolu. Jinými slovy, můžeme říci, že návštěvnost návštěv je jediným způsobem, jak získat na vašich webových stránkách spoustu pohledů a hity, ale je to součástí černých klobouků SEO. Pokud chcete generovat kvalitní provoz, budete muset dodržovat pravidla a předpisy společnosti Google a přijmout strategie SEO s bílým kloboukem.

Alexander Peresunko, manažer úspěchu zákazníků Semalt , zde poskytuje některé metody bílého klobouku, které řídí obrovské množství návštěvnosti odkazů na vaše webové stránky.

Metoda 1. Buďte aktivní na webových stránkách Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi, jako jsou Yahoo Answers a Quora, jsou dobrým zdrojem návštěvnosti. Máte-li malou firmu a chtějí ji růst během několika týdnů, neměli byste tady a tam ztrácet čas a být aktivní na obou těchto internetových stránkách.

Před zahájením diskuse byste měli rozpoznat téma, kategorie a vyhledávací fráze, které jsou relevantní pro vaše webové stránky. Není užitečné odpovídat na otázky ve skupinách, kde nejsou diskutovány témata vašeho webu. Případně můžete zahájit vlastní diskusi a vytvořit samostatnou skupinu, která přiláká stále více lidí na vaše webové stránky tím, že ponecháte její odkaz v rámci této otázky. Můžete dát více odkazů na vaše webové stránky související s obsahem otázky a označit některé lidi, abyste získali obrovské množství provozu.

Metoda 2. Vytvořte video marketingovou kampaň

V dnešních dnech se mnoho lidí zajímá o video marketing kampaní, takže byste měli každý týden vytvořit kampaň. Ujistěte se, že jsou relevantní pro vaše webové stránky, abyste mohli cílit na požadované publikum.

Prvním krokem je rozpoznání a identifikace motivu vaší kampaně. Dále byste měli být zřetelní na téma, které chcete diskutovat ve svém videoobsahu, a použít výzvu k akci, abyste se během několika minut stali více a více akcemi. Nezapomeňte nahrávat a zveřejňovat videa na YouTube a propagovat svůj kanál.

Metoda 3. Použití obsahu

Třetí metoda využívá úpravu obsahu. Je to časově náročné, ale obsahová vylepšení je jedním z nejužitečnějších a překvapivějších způsobů, jak řídit obrovské množství kvalitního provozu na vašich webových stránkách. Navíc vám pomáhá vytvářet kvalitní zpětné odkazy během několika hodin. Měli byste vždy vyčistit zapojení a informační obsah a vyhnout se kopírování práce ostatních. Měla by být originální a může být použita na webových stránkách jako Storify a Scoop.it.

Metoda 4. Marketingová kampaň o vlivu

Marketingová kampaň ovlivňující reklamy je ideální a účinný způsob, jak zvýšit vaše stránky nebo značku před značným počtem lidí. V dnešní době hodně digitálních obchodníků používá tuto strategii k propagaci svých firem a značek na internetu. Vlivy jsou různého druhu, nejslavnějšími ovlivňujícími osobami jsou celebrity, trendy, odborníci na domény a blogery. Můžete spolupracovat s některými z nich, abyste měli maximální výhody pro svůj web nebo značku.

Metoda 5. Zapojte se do fóra pro zveřejňování webových stránek

Online fóra jsou dobrým způsobem, jak vytvořit kvalitní provoz. Můžete se připojit k několika populárním fórům a zveřejnit své webové stránky. Snažte se zapojit spoustu lidí do konverzace a nechte v konverzaci odkazy na vaše stránky.

Metoda 6. Používání sociálních médií

Měli byste moudré využití stránek sociálních médií řídit kvalitní provoz na vašich webových stránkách. Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ a Instagram jsou vynikajícím zdrojem propagace vašeho obsahu na internetu. Snažte se získat spousty likes, sdílení, komentáře a následovníky dodržováním pravidel a předpisů sociálních sítí. Sdílejte svůj obsah ve společnostech Facebook a pravidelně píšte. Měla by být čerstvá, sdílená a informativní Source .

November 24, 2017