Back to Question Center
0

Semalt dává rady o tom, jak eliminovat darodar.com Doporučení dopravy

1 answers:

Neznámá návštěvnost darodar.com se stala významným problémem pro všechny webmastery, vlastníky webových stránek a blogery. Doprava návštěv Darodar.com se také zobrazuje ve vašem účtu Google Analytics a rozděluje data o akvizici, publikum a analýzu. Ruší reputaci webové stránky celým a postupně snižuje vaše hodnocení v výsledcích vyhledávače . Navíc návštěvnost darodar.com zvyšuje míru odchodů, protože nevyžádaná pošta přichází na různá webové stránky, což zanechává falešné dojmy ve velkém počtu. Tento typ provozu využívá šířku pásma vašeho webu a způsobuje problémy správcům webu.

Tato příručka, Ivan Konovalov, Semalt Customer Success Manager vám pomůže eliminovat návštěvnost darodar.com v účtu Google Analytics. Můžete jednoduše blokovat spamový odkaz darodar.com v souborech .htaccess a nebudete v budoucnu obdržet referodar darodar.com.

Úvod do darodar.com

Darodar.com je název domény, který se používá pro zapojení uživatelů do spamu odkazů. Cílem je zničit data analýzy webu. Darodar.com referrer spam byl navržen pro vytváření spousty požadavků na webové stránky, na které přistává. Spamátoři mají prospěch z tohoto druhu provozu a propagují své podnikání a ničí hodnocení vašich stránek ve výsledcích vyhledávače. Nevýhodou je, že doporučení společnosti darodar.com a dalších podobných stránek vytvářejí opakované požadavky a způsobují vám problémy. Referát spam je jednou z nejdůležitějších taktik na internetu. Je široce používán k propagaci obsahu a spammerů zaměřených na návštěvnost webu z vašich důvodů. Chtějí zlepšit své konkrétní webové stránky nebo programy a hledají způsoby, jak zvýšit své pozice ve Vyhledávání Google. S spamovým odkazem darodar.com dostanou spoustu zpětných odkazů na své webové stránky.

Spam s odkazem Darodar.com není pro vaše webové stránky nebezpečný, ale sníží kvalitu jeho provozu. Znamená to, že Google nebude schopen správně hodnocit vaše stránky, protože mnoho návštěvníků nebude mít přístup k vašemu obsahu. Různé webové stránky jsou spojené s darodar.com, a pokud navštívíte některý z těchto odkazů, budete přesměrováni na weby, jako je ilovevitaly.com a další.

Blokování návštěvnosti darodar.com v Google Analytics

Chcete-li předejít spamu doporučení darodar.com v Google Analytics, měli byste filtry vyloučit co nejdříve. Především byste měli otevřít účet Google Analytics a najít kartu Správce a kliknout na možnost Všechny filtry. Zde kliknete na možnost Nový filtr pro vytvoření některých filtrů podle vašich požadavků. Jakmile vytvoříte dostatečné filtry, měli byste přidat název darodar.com jako název filtru a zvolit Typ filtru. Ve volbě Filtr vyberte zdroj kampaně a klikněte na možnost Vzor filtru. Zde přidejte darodar.com a klikněte pro uložení nastavení.

Zablokujte referenční provoz darodar.com pomocí souboru .htaccess

Je možné blokovat návštěvnost darodar.com pomocí souborů .htaccess. Za tímto účelem byste do tohoto souboru měli přidat určitý kód a klepnutím na možnost Uložit pro uložení všech těchto nastavení Source .

November 24, 2017