Back to Question Center
0

Semalt Expert: CloudFlare Botnet

1 answers:

Existuje nová služba botnet, která napadá četné servery. Nový botnet nemá jméno, ale způsobuje mnoho útoků DDoS. Botnety pocházejí od specialistů IT, kteří provádějí zneužívání, malware a viry k provádění škodlivých činností - polarizado oculos. Nový botnetový útok se chová podobně jako podobné botnety, například botnet Mirai. Tato síť robotů má schopnost přenášet několik serverů na cestách. Tento zneužívání je jedním z nejtvrdších útoků odmítnutí služby. V souvislosti s tímto útokem se objevují nové problémy týkající se zranitelnosti zařízení IOT. Tyto miniaplikace budou během vánočního období získávat mnoho prodejů. Nik Chaykovskiy Senior (Senior Customer Success Manager) vysvětluje, že během této doby mohou hackeři mít šanci nasadit četné útoky na různé servery .

Dne 23. listopadu CloudFlare zaznamenal typický útok na botnet, který dosahoval maxima 400 Gbps a malého limitu 172 Gb / s. Odpovědi na tento útok DDoS trvali téměř 8,5 hodiny odborníků společnosti CloudFlare. Botnetový útok trvá déle než deset dní, kdy odmítá službu některých serverů. Tento útok botnet používal nějaké sofistikované šifrování, které mělo mnoho různých funkcí od botnetu Mirai. Například měl velké povodně vrstvy 3 a vrstvy 4 útočící na stejný protokol TCP. V Německu došlo k útoku, který vedl k odmítnutí služby u zákazníků společnosti Deutsche Telekom.

Botnety mohou mít vliv na herní svět

Vánoce mohou mít někteří hráči hackerské útoky na některé z jejich sítí. Některé konzoly Microsoft Xbox čelily takovým útokům. Dokonce i sítě PlayStation společnosti Sony měly útoky z botnetových počítačů. Mnoho úspěšných firem prožívá obrovské útoky během slavnostního období.

Komerční podniky s webovými stránkami elektronického obchodu mohou také trpět útoky typu botnet. Pokud stránka klesne, může dojít k mnoha špatným postupům v úsilí o digitální marketing . Například pořadí vašich webových stránek může jít dolů SERP. V ostatních případech mohou zákazníci ztrácet důvěru na vašich webových stránkách a nakonec se stanou klienty vašich konkurentů. Některé techniky proti počítačovým počítačům využívají útoky botnetů na vašem konkurenčním místě. Tyto techniky černého klobouku pomáhají pronikat škodlivými útoky do systémů, které jsou vůči nim zranitelné.

Závěr

Každý podnik elektronického obchodování si musí být vědom kybernetických útoků, které mohou představovat hrozbu pro jejich uživatele. Uživatelé mají velkou potřebu získat nejlepší způsoby, jak chránit své sítě před provozováním botnetů. V nedávné minulosti dochází k řadě útoků proti odmítnutí služby, které čelí serverům. Firmy dostávají z těchto útoků obrovské ztráty. Existuje několik sítí počítačů zombie, které napadají sítě počítačů. CloudFlare zažil útok, který ochromil úkoly ve své společnosti. Většina firem podléhá těmto útokům. V tomto směru můžete získat nové metody řešení tohoto druhu útoku. Je také důležité odfiltrovat botnetovou komunikaci na vašem serveru.

November 24, 2017