Back to Question Center
0

Semalt Expert definuje 5 nejhorších otázek v digitálním marketingu

1 answers:

Jediným způsobem, jak přežít, je držet krok s tím, co se děje ve světě internetu. Jako obchodník a strategický pracovník v oblasti sociálních médií byste měli být obeznámeni se současnými trendy a co pracuje v posledních dnech. Je důležité, protože musíte uspokojit velké množství zákazníků. Ve skutečnosti možná nebudete mít přístup ke všem SEO a marketingovým zdrojům, ale musíte mít přístup k několika z nich, abyste uspokojili své zákazníky. Někdy můžete být požádáni o použití nejnovějších a pokročilých marketingových postupů. Abych byl upřímný, měli byste se ucházet o všechny základní strategie a metody marketingového obsahu , pokud chcete dosáhnout úspěchu na internetu.

Ivan Konovalov, špičkový odborník z Semalta , sdílí tady pět otázek, které by se strategista při plnění svých úkolů neměl zeptat .

Otázka č. 1. Máte moje videa a obsah virové?

Upřímně řečeno, není možné, aby někdo vytvořil vaše videa a obsah virové během několika sekund. Pouze několik obchodníků a specialistů na sociální média může předpovědět, co se může stát virovým a co není vhodné. Chystáte-li se k víru, znamená to, že vaše videa a obsah by měly být poutavé, informativní a působivé. Je to nepředvídatelné a nemožné měřit, zda váš obsah bude virový na sociálních médiích a kolik názorů může získat za 24 hodin. Jediná věc, kterou byste měli udělat, je poskytnout cenným a informativním věcem vašemu cílovému publiku. Takto můžete vidět požadované výsledky.

Otázka č. 2. Kolik růstu vidím po 30 dnech?

Obchodníci s obsahem se zaměřují na zlepšení výsledků organického vyhledávání, takže se nikdy nemějte zeptat, kolik dní budou vyžadovat splnění úkolů. Někdy mohou poskytnout požadované výsledky během několika hodin a jindy to nemusí být pro ně možné vytvářet spoustu názorů pro vaše webové stránky. Neměli byste čekat kouzelné výsledky za jeden nebo dva měsíce a počkat několik týdnů předtím, než obchodník s obsahem učiní svou práci.

Otázka č. 3. Kdy mám očekávat, že moje webové stránky nebo klíčové slovo na první stránce?

Při propagaci vašich webových stránek se musí hodně starat. Záleží na tom, jak váš obsah je zapojen, jaká je vaše cílové publikum a kolik klíčových slov a frází jste použili. Pokud jde o plánování strategií marketingu obsahu, měli byste se zaměřit na klíčová slova, ale nemusíte je obsahovat. Společnost Google spustila různé aktualizace týkající se revoluce vyhledávačů s aktivním obsahem. Vyhledávače nemohou dostat vaše stránky do dobré pozice, dokud nepoužíváte krátké ocasní a dlouhé ocasní klíčová slova.

Otázka č. 4. Proč potřebuji stránky sociálních médií?

I když vaše publikum nepoužívá Facebook, Twitter, LinkedIn a další sítě sociálních médií, musíte pro svůj web vytvořit samostatné profily. Navíc byste se nikdy neměli zeptat svého prodejce obsahu nebo stratega, o tom, proč jsou sociální média důležité pro přežití podniku, bez těchto platforem není možné. Někteří diváci jsou mnohem aktivnější než ostatní: to znamená, že vás lidé po celou dobu hledají bez ohledu na to, kde se nacházejí. Například Facebook má více než 1,4 milionu aktivních uživatelů, Twitter má více než 300 milionů uživatelů měsíčně a LinkedIn je známý svými více než 330 miliony registrovaných uživatelů.

Otázka č. 5. Proč nepoužíváte příspěvky hosta?

V neposlední řadě byste se nikdy neměli zeptat, proč obchodník s obsahem nepoužívá hostující příspěvky k propagaci vašich věcí. Dovolte mi, abych vám řekl, že ví, že je lepší než vy a chce používat běžné SEO strategie pro hodnocení vašich stránek. Publikované příspěvky jsou spojeny se spamovými webovými stránkami a taktickými taktickými černou čepicí SEO, takže není třeba jít s nimi Source .

November 24, 2017