Back to Question Center
0

Semalt Expert: Jak efektivně navrhnout svůj digitální podnik

1 answers:

Podle průzkumu společnosti MIT Sloan Management Review a Deloitte UniversityTiskové zprávy, mnoho firem je připraveno k online připojení. V této studii přibližně 44% dotazovaných osob (3700 analytiků, vedoucích pracovníků a manažerů),uvedl, že jejich firmy jsou připraveny na přerušení provozu po zavedení nových digitálních cest. Nicméně 56%respondenti se necítili připraveni na digitální přechod a postavili se proti novým způsobům.

Přijetí digitální platformy může v podnikání znamenat hodně. Například některé vyhledáváníPostupy optimalizace motorů (SEO) zvyšují vaši klientelu. Digitalizace vašeho podnikání může být dobrá věc pro jeho dlouhodobý plán.Ať už se tento přechod ve vašem podnikání vyskytne nebo ne, potřebujete návrh nebo druh obrazu dlouhodobého výsledku. Mnoho otázekje pravděpodobné, že nastane, což je normální, když se nějaká organizace mění. Výsledkem je jasná strategie řešení těchto problémůzásahy mohou být dalším úkolem, který stojí za to.

Max Bell, manažer úspěchu zákazníka společnosti Semalt ,vysvětluje aspekty návrhu úspěšného digitálního podnikání.

Návrh myšlení podporuje spolupráci a inovace

Při vytváření modelu návrhu proces zahrnuje hledání řešení s použitím dané množinyparametrů, které klient přeje. Odpověď není jasná, lze dosáhnout toho, aby bylo možné použít některé principy koncepčního konceptuspolupráce mezi stranami, kterých se změna týká. Například při digitálním marketingu by organizace mohlypotřebují najímat SEO odborníky, stejně jako výuku svých zaměstnanců na několika technikách digitálního marketingu, aby získali klienty..V moderní době,většina zákazníků pochází z internetu. Tento jev znamená, že webové stránky pomalu nahrazují fyzické obchody.


Návrh myšlení

Návrhové myšlení zahrnuje začlenění všech aspektů organizace do spolupráceudělat něco pro někoho. To zahrnuje zapojení různých myslí, aby se podíval na konkrétní problém týkající se budoucích řešení. Jedenbodů, myšlenky různých perspektiv se vzájemně protínají, což dává podnikání zásadní pohled na budoucí operace. Napřpartnerství MU / DAI a SalesForce v boji proti námořnímu pirátství.

V tomto ohledu může být volání v technologickém týmu prospěšné. Mnoho aspektůdesignu a přizpůsobení se digitální platformě vyžadují, aby se některé otázky vypořádali s talentovanými a dobře informovanými odborníky. Například,týmová práce mezi vedoucími pracovníky společnosti a týmy SEO může vést k vytvoření dobrého webového portálu, který nejen doplňuje, ale takémá potenciál nahradit fyzickou prodejnu. V tomto nastavení je myšlení návrhu nezbytné, protože přechod může zahrnovat změnuzaměstnanců, inventáře a mnoha dalších aspektů.

Závěr

Design Thinking je univerzální koncept, který může pomoci většině organizací plánovatjejich budoucnost. Umožňuje různým osobám přinést různé pohledy a řešení. Designové myšlení může platit pro mnoho lidípodniky a je velmi pravděpodobné, že různí jednotlivci to berou jinak. Návrhové myšlení pomáhá vašemu podnikání vyřešit některé dlouhodobé problémyproblémů, jakož i odstranění některých stávajících obtíží. Změna lidí je obtížná, ale v některých může být užitečnápřípadů. Návrhové myšlení pomáhá lidem získat různorodý rozsah kreativních inovací, stejně jako získání hlubší úrovně spolupráce.Prostřednictvím tipů v tomto článku je možné přijmout správný návrhový proces myšlení. To může být vynikající při přechodu nadigitální metody Source .

November 23, 2017