Back to Question Center
0

Semalt Expert: Jak spustit úžasnou kampaň v oblasti marketingu obsahu

1 answers:

Před pár týdny zveřejnil obsah blogu 60 Second Marketer, který zdůraznil pravdu o obsahu marketingu obsahu. Příspěvek se zaměřil na to, že samotný obsahový marketing vám nepomůže vyřešit všechny vaše problémy.

Dokonalé, jako je marketing obsahu, je přeměna webových návštěvníků na klienty, je to jen jeden nástroj strategie marketingu. Platené vyhledávání, přímá reakce, mobilní marketing a grafické reklamy jsou některé z dalších nástrojů marketingu.

Jason Adler, manažer úspěchu zákazníků Semalt , sdílí své zkušenosti v této oblasti - escuela de fotografia online.

Velkým plusem z posty, kterou jsem před několika týdny udělal, je skutečnost, že vyvolala žádoucí diskusi mezi společností druhého tržního trhu. Nicméně mi chybělo zásadní problém, který čelí obchodníkům s obsahem. A tato výzva spadá do rozsahu, v němž se zaměřuje vaší pozornosti.

Většina obchodníků s obsahem je konfrontována s výzvou zaměřit se na jednu otázku. Existuje nesčetné množství parametrů, které mohou zachytit pozornost obchodníků s obsahem.

V situacích, kdy jste zaneprázdněni k získání elektronické knihy, kampaně sociálních médií, příspěvků na blogy a infografické kampaně venku, je snadné provádět nejdůležitější parametry vaší práce. Jako taková je snadné vylepšit kampaň tím, že se soustředíte na špatné problémy.

Než začneme diskutovat o problémech, na které je třeba se soustředit, dovolte mi, abych získal něco důležitého.

Výkonní ředitelé se netýkají marketingových kampaní v obsahu. Generální ředitel zveřejňuje dopis před vypracováním výroční zprávy, kde poskytuje hlubší přehled o hlavních otázkách, které mají dopad na společnost, ao opatřeních, která budou použita k řešení těchto otázek. V tomto dopise se generální ředitel zaměřuje na jednu z níže uvedených témat.

Většina obchodníků s obsahem se zaměřuje spíše na taktiky, jako jsou blogové příspěvky a e-knihy, spíše než na to, aby věnovaly pozornost získávání zákazníků a růstu výnosů.

Následující problémy vám pomohou uspět při spouštění reklamních kampaní v obsahu:

Analyzujte krajinu - zeptáte se vás kolegy spolupracovníků, co považují za nejdůležitější oblasti zájmu. Očekávejte, že většina z nich bude mluvit taktičtěji než objektivně moudrým.

Obnovte své úsilí - ujistěte se, že vaši zaměstnanci chápou, že bez ohledu na důležitost taktiky je na tom hodně jedno, pokud se člověk nezaměřuje na výsledek. Z tohoto pohledu je požadovaným výsledkem získání nových klientů s cílem optimalizace zisku.

Monitorujte svůj pokrok - sledujte, kolikrát během tohoto týdne jste se odklonili od hlavního cíle získávání nových zákazníků. Zaměřte se více na cíle růstu výnosů. Nezaměřujte se více na taktiku. To neznamená, že taktika není klíčová, nebo byste měli od nich odvrátit oči. Jednoduše znamená, že byste se měli více zajímat o konečné výsledky.

Věříte, že ano? Doufám, že ano. Informujte mě o vašich výsledcích tento týden. Budu se zajímat o vaši perspektivu a myšlenky na tuto záležitost, když se plavíme ve čtvrtém a posledním čtvrtletí roku.

November 23, 2017