Back to Question Center
0

Semalt Expert: Jak využít e-mailový marketing B2B

1 answers:

Více než sedmdesát procent obchodníků a firem používá e-mailové zpravodaje jako součást svých strategií pro obsahový marketing , které za sebou přinášejí pouze blogové příspěvky a sociální média. Mezitím je email marketing nejlepším řešením a je považován za nejspolehlivější kanál, pokud jde o distribuci obsahu mezi B2B obchodníky.

Odhady odhalují, že více než devadesát procent B2B obchodníků upřednostňuje tuto marketingovou taktiku a šedesát pět procent z nich využívá vyhrazené e-mailové platformy pro jejich práci. Je bezpečné říci, že B2B e-mailový marketing získal obrovskou popularitu, protože zajišťuje návratnost investic. Více než devadesát procent Američanů a Evropanů denně používá e-maily. Ještě důležitější je, že bylo zjištěno, že e-maily mohou vést k rychlému nákupu na dvojnásobek sazby míst sociálních sítí se sedmdesátiprocentní vysokou hodnotou.

Oliver King, manažer úspěchu zákazníků Semalt , zde vysvětluje průvodce získáním výhod z e-mailového marketingu.

Nejlepší ze všech

Když jde o mluvení o marketingu, první věcí, která zasáhla naši mysl, jsou prodejci ze dveří ke dveřím. Mají štěstí, protože mají spoustu šancí na vydělávání na živobytí, zatímco e-mailový marketing zahrnuje zasílání spousty e-mailů bez záruky na vytváření příjmů. Příchozí marketing je považován za způsob vytvoření obchodů v kyberprostoru. Obsah vašeho webu rozhodne, kolik zákazníků bude přitahováno.

Je pravda, že e-maily překlenují mezeru. Ti, kteří jsou závislí na marketingu obsahu, by si měli pamatovat, že nemusí získat požadované výsledky. Pokud se domníváte, že vaši klienti vyhledají výrazy, které jste optimalizovali a oslovíte vaše webové stránky nebo platformy sociálních médií, děláte velkou chybu. Na rozdíl od toho, e-mailový marketing vám může dostat spoustu zákazníků a zajistit, že váš hlas je vždy slyšet na internetu. Díky e-mailovému marketingu se můžete snadno dostat před velký počet zákazníků a poslat zprávu přímo do doručené pošty. Jak reagují na tyto zprávy závisí na tom, jak jste jim představili své produkty nebo služby. Dovolte mi tady říci, že to není odchozí marketing.

Vyhlídky by vás mohly ignorovat, abyste se ujistili, že váš e-mail se liší od ostatních podobných e-mailů a snaží se zapojit zákazníky. To je jediný způsob, jak ho nevymažou bez kontroly podrobností o výrobku.

Stručně řečeno, e-mailový marketing B2B vám umožňuje oslovit spoustu lidí přímo a výrazně snižuje váš stres. Někteří lidé však mohou najít vaše e-maily frustrující a otravné a mohou se rozhodnout zablokovat vaše ID, ale měli byste jim nechat činit rozhodnutí.

Nejlepší postupy B2B

Užitný B2B e-mail se řídí stejnými metodami jako protějšky mezi podniky a spotřebiteli:

1. Zaujetí tématických okruhů pro vytváření pocitu známosti a naléhavosti, které rozvíjejí pocit naléhavosti.

2. Přímé texty, které neztrácejí nebo nezměří dobu příjemců.

3. Videa a vlastní obrázky pro rozbití zpráv atraktivně a fantasticky.

4. Rozvržení, které umožňují snadné čtení e-mailů a upozornění na klíčové body.

Stručně řečeno, podniky musí vybudovat důvěru, aby přilákaly velké množství lidí a zajistily, že vaši zákazníci jsou spokojeni a spokojeni s vašimi produkty a službami. Měli byste se ujistit, že strategie marketingu obsahu zálohuje zprávy ve vašich B2B e-mailech Source .

November 24, 2017