Back to Question Center
0

Semalt Expert: Jak získat měřenou návratnost investic v obsahovém marketingu

1 answers:

Každá firma potřebuje marketingový plán, aby se dostal k zákazníkům. V případě elektronického obchodu používají společnosti různé programy, aby získaly dostatečnou viditelnost online. Typické metody, které společnosti používají, zahrnují Optimalizace pro vyhledávače (SEO) a Sociální Media Marketing (SMM). Některé firmy používají obsahový marketing, aby získali dobré viditelnosti na stránkách SERP. Obsahový marketing je nyní metoda, kterou by si každý podnik přál začít provádět. Některé z dobře zavedených společností získají mnoho výhod z efektivních marketingových dovedností v oblasti obsahu - create your own website logo free.

V některých ohledech může být obsahový marketing odlišný od SEO. Z tohoto důvodu je to poměrně drahé a může způsobit dodatečné náklady. Když formulujete svůj rozpočet, můžete se zajímat o faktory, které je třeba vzít v úvahu, neboť očekáváte, že později získáte pozitivní výsledky.

Jason Adler, Semalt Customer Success Manager, nabízí následující způsoby, jak sledovat návratnost investic (ROI):

Pochopení vašich obchodních potřeb

Netřeba dodávat, že pro úspěch je důležité pochopit vaše obchodní potřeby. Například efektivní SEO vyžaduje správné cílení, stejně jako efektivní SEO kampaně, které dosáhnou vhodného cíle ve výklenku. V případě elektronického obchodování budete možná muset nastavit primární i sekundární cíle. Mezi primární cíle patří například aspekty prodeje, konverzí a počet návštěv na webu.

Některé online nástroje nabízejí přímé metody sledování vstupu klientů na webové stránky. Například služba Google Analytics může být skvělý nástroj pro sledování návštěvnosti vašeho webu. Můžete například nastavit prodejní kanály, které vám zajistí získání cenných informací. Tato data mohou představovat metriky, jako je obchodní výkon a návratnost investic v kampaních s obsahem Content Marketing. Mnoho reklamních kampaní může způsobit výrazné poklesy ve způsobu toku informací. Mnoho nástrojů a pluginů, které se nacházejí ve většině systémů pro správu obsahu, může zvýšit vaši snahu o SEO při přinášení některých výhod marketingu obsahu.

Analytické údaje a metriky jsou kritické

Většina systémů pro správu obsahu obsahuje mnoho nástrojů, které mohou nabídnout sběr a analýzu dat. Analýza dat je velmi důležitá. Můžete se seznámit s výběrem nebo sledováním hovorů a získáním smysluplných informací o fungování vašeho podnikání. Existuje mnoho softwaru pro sledování hovorů, který může pomoci společnostem zvládnout zákazníky. Mnoho SEO techniky je zaměřeno na filtrování návštěvníků, aby získali smetanu těch, kteří mají nejvyšší pravděpodobnost, že převedou na prodej. Některé z těchto programů například nabízejí nápady pro tvorbu obsahu. Můžete si poznat stránku, na které byl volající před, na nebo po volání. Tyto informace mají smysluplný pohled na to, co volající chce, a provádí nezbytné úpravy reklamních kampaní. Někteří obchodníci se snaží vyřešit návratnost investic v reklamních kampaních.

Závěr

Aby každý obchod s elektronickým obchodem uspěl, musí být marketingové dovednosti efektivní a produktivní. Jedním ze základních způsobů, jak zajistit toto je prostřednictvím praktických aktivních marketingových technik. Sledování výkonnosti vaší marketingové kampaně proti vašim investovaným prostředkům může být obtížné. Můžete však řídit a sledovat svůj pokrok pomocí metod uvedených v tomto pokynu.

November 23, 2017