Back to Question Center
0

Semalt Expert o hackerských útoky - Jak proč?

1 answers:

Vzhledem k tomu, že více lidí využívá internet, objevila se společná hrozba - hackování.Původně se termín týkal procesu učení počítačových systémů a programovacích jazyků. Čas se termín stal zlověstnýmcož naznačuje možnost obejití počítačové sítě nebo zabezpečení systému.

Igor Gamanenko, jeden z předních odborníků Semalt ,se podrobně zabývá důvody a účely hackerských útoků.

Obecně platí, že internetové stránky hackerů úrovně 5 typů útoků proti sítím a počítačům - en iyi türk hosting. Tyto zahrnují:

1. Útoky distribuovaného odmítnutí služby (DDoS)

Jsou určeny k ohrožení systémů, které nemají odpovídající bezpečnostní prvky azaměření na otevřené porty i na připojení v síti. Obvykle se útoky DDoS snaží o narušení systému odesláním více požadavkůkteré způsobují selhání nebo vypnutí sítě nebo systému. Navzdory tomu většina systémů odolává útokům a snadno se zotavuje.

2. Trojský kůň

Jedná se o software zamaskovaný jako důležitý freeware nebo shareware. Skrytý softwareje často instalován vědomě webmasterem, který neví, co software skutečně obsahuje.

Software obvykle obsahuje funkce, které umožňují otevření zadních dveří vašeho systémuneoprávněný přístup do vašeho systému při každém použití softwaru. Případně má software spoušť, která je vypnuta určitýmiudálosti nebo podle data. Po spuštění software vypne váš systém nebo síť. Spyware je méně škodlivý software, který jeběžně používané ke sběru dat, které jsou později prodávány marketingovým společnostem.

3. Virus

Jedná se o nejčastější hrozbu, se kterou se webmasteři setkávají. Na nejzákladnější úrovni je to aškodlivý program, který je schopen replikovat sám. Primárním cílem viru je útok a zničení hostitelského systému..Běžnýpříklady škodlivých programů zahrnují Frodo, Cascade a Tequila.

4. Webové stránky

Jedná se o stínové stránky, které využívají bezpečnostní slabiny v některých webových technologiích v České republiceaby byl váš prohlížeč vyzván, aby se zapojil do nepovolených činností.

5. Červ

Jedná se o malware s vlastním kopírováním, který hromadí cenné zdroje ve vašem systému, dokud nepřetíží a přestane fungovat. Worms jsou navrženy pro určité typy počítačů, které je činí neúčinnými proti některým systémům.

Proč se tedy hackeři stránek zabývají těmito škodlivými činnostmi?

1. Přístup a používání systému jako internetového reléového chatu pro nelegální aktivity - od té dobyhackeři se často účastní nezákonných činností, musí skrýt své operace. Chcete-li to provést, přebírají servery k ukládání nedovoleného obsahunebo pro komunikační účely.

2. Kradnout informace.

3. Pro zábavu a zábavu.

4. Pro pomstě-tech důvtipný personál vystřelil z firmy nebo rozčilující se podnikání, soupeři jsouje pravděpodobné, že vaše systém bude popraskat v pomsta.

5. Pro reklamu - někteří hackeři milují publicitu a udělají cokoliv, aby si je všimli.

6. Chcete-li experimentovat nebo otestovat systém - v některých případech si webmasteři vyžádají odborníky na ICTprozkoumat jejich systémy, aby zjistili své slabiny ve snaze pomoci při zvyšování bezpečnosti.

7. Kvůli poruše známé jako Aspergerův syndrom. Lidé, kteří trpí touto choroboujsou antisociální, ale mají obrovskou schopnost soustředit se na problém.

8. Ze zvědavosti..

9. Zkontrolovat, co kolegové, manželé, obchodní rivalové nebo rodinní příslušníci mají.

10. Získejte práva chvály.

11. Jako intelektuální výzvu.

12. Pro finanční zisk - ačkoli většina hackerů webových stránek to neudělá za peníze, nějaký počítačzločinci žijí tím, že se účastní podvodů s kreditními kartami.

Osoby ohrožené nebezpečnými útoky

  • Internetové bezpečnostní společnosti - tyto firmy mají ty nejlepší zabezpečení, které je dělajíatraktivní cíl pro hackery.
  • Vysoké firmy, internetové stránky politických stran a nadnárodní společnosti jsouobvykle neodolatelný cíl pro hackery, kteří chtějí získat chválující práva.
  • Kdokoli s webovými stránkami, ačkoli e-commerce weby jsou většinou cílené kybernetickými zločinci,hackerům se nevztahuje zavírání zranitelného systému.

Jak je ohrožena bezpečnost webových stránek

Webové stránky hacking může být velmi fascinující. Je zřejmé, že kompromitované podnikyměl údaj o hackování, ale nemyslel si, že infekce by se rozšířila na své webové stránky. Přístup ke kontrole vašeho podnikání znamenáskvělý obchod. Pro přístup k řízení hacker provádí řadu pokusů o uživatelské jméno a heslo. Vaše pověření mohou být přenesenyz jednoho rozsahu do druhého prostřednictvím správného zachycení provedeného hackerem.

Dalším způsobem, jak se hackovat, je zranitelnost softwaru. To nenímusí být nainstalovaný software, ale i vaše prohlížeče. Hacker může získat přístup k vašemu pověření tím, že převezme kontrolu nad svým prohlížečem.

Jako majitel webové stránky musíte pracovat na tom, jak chránit vaše webové stránky před bytíhacknut. Důraz na to, jak návštěvníci přistupují k vašemu firemnímu webu, je jedním z aspektů, které vám mohou pomoci chránit vaše stránky. Ujistěte se, že nejsou zobrazena pověření. Ujistěte se, že vaše stránky jsou uživatelsky přívětivé tím, že budete sledovat bezpečnost vašeho webu.

November 23, 2017