Back to Question Center
0

Semalt Expert odhalí Průvodce vytvořením efektivního e-mailového marketingového plánu

1 answers:

Většina internetových obchodníků se možná v určitém okamžiku pokusila o použití e-mailů jako marketingové techniky. Také e-mailový marketing je pravděpodobně nejefektivnější online marketingová strategie díky svému konverzace. Navíc, e-mailový marketing je poměrně rychlý a snadný provést. Překvapivě, on-line obchodníci označili téměř 84% všech e-mailů jako nevyžádanou poštu nebo odstranili škodlivě. Ne všechny e-maily dosahují zamýšlených výsledků kvůli chybám, které lze snadno vyhnout - backup and recovery strategy in Portland.

V tomto ohledu Alexander Peresunko, špičkový expert z Semalta , popisuje exkluzivní příručku k identifikaci těchto chyb a jejich nápravu.

# 1

Nejprve zkontrolujte kořen. Marketingové emaily by mohly být ukončeny ve složce nevyžádané pošty, jak je vylepšena platformou používanou k odesílání e-mailových zpráv. Obchodníci, kteří nejsou určeni žádné službě, namísto odesílání e-mailů do řešení domů prostřednictvím aplikace Outlook by měli zvážit přijetí poskytovatele e-mailových služeb (ESP). Většina renomovaných společností ESP mimořádně zjednodušuje správu mailing listu a potenciálně zvyšuje plnění.

# 2

Za druhé, je načasování rozhodující. Doporučuje se, aby on-line obchodníci odvrátili odesílání e-mailů v ranních hodinách. Nezaručuje, že e-mail bude zasílán do schránky příjemce, a to zasláním ráno. Místo toho by tyto e-maily mohly zůstat bez povšimnutí, protože potenciální zákazník měl spoustu e-mailů do ranních hodin. Nejúčinnější z odesílání marketingových e-mailů je ve večerních hodinách, kdy je pravděpodobné, že příjemci budou vidět, když příjemce otevře svou poštovní schránku již druhý nebo třetí čas.

# 3

Za třetí, flexibilní optimální četnost je významná. Tučný plán e-mailů může být nebezpečný, neboť u příjemců v reálném čase a potenciální zákazníci mají flexibilní plány. Není proto vhodné nastavit čas pro zasílání explicitních e-mailů konkrétní skupině lidí. Spíše používejte flexibilní program pro maximální výhody.

# 4

Dále zlepšit vlastnosti e-mailů zasílaných klientům, aby se zabránilo jejich přehlížení příjemci. Například online obchodníci nesmějí zasílat příjemcům emaily s emočním tónem. Rovněž by se mělo zamezit názvům firem v předmětu.

# 5

Marketingové emaily by měly být rozděleny podle cílových skupin. V této souvislosti musí online obchodníci rozlišovat potenciální / nové klienty a věrné zákazníky. Každá ze skupin má specifické potřeby, které je třeba řešit při odesílání e-mailů.

# 6

Zlepšit čitelnost odeslaných e-mailů. Více než tři čtvrtiny všech e-mailů jsou otevřeny mobilními telefony. Aby se zabránilo spamovým e-mailům, musí online obchodníci zajistit, aby zprávy mohly být čteny všemi zařízeními. Například obrázky by měly být snadno viditelné v telefonu.

# 7

Dalším způsobem odstranění nevyžádaných e-mailů je zpráva společně s dalšími marketingovými nástroji, jako jsou internetové stránky a sociální mediální účty. Rozlišitelný a kreativní jazyk by měl být používán ve všech marketingových platformách svázaných s e-mailem.

# 8

Návrh marketingových e-mailů způsobem, který se prodává. Krátké nebo dlouhé e-maily nejsou nejlepší. Obchodníci by měli investovat spíše do e-mailových zpráv, které prodávají své produkty. Například on-line obchodníci musí dát příjemcům zásadní informace popisující jakékoliv nabídky a jen pár slov.

# 9

Konečně internetoví obchodníci musí pracovat na e-mailových protokolech. Jedná se o "inteligentní" automatizované e-mailové zprávy posílané zvláštním způsobem pro danou marketingovou kampaň. Systém by měl být nastaven tak, aby posílal oka přitahující zprávy přitahovat čtenáře. Vynikající databáze je klíčem k udržení efektivního e-mailového protokolu.

November 24, 2017