Back to Question Center
0

Semalt Expert odhaluje strategie SEO, které fungují perfektně

1 answers:

Úspěšný SEO marketing se nespoléhá pouze na klíčová slova. Důležité je také hlubší porozumění cílovému publiku, jako jsou jejich online vzorce, otázky a cíle. Udržování zdravého SEO na současném trhu závisí hlavně na tom, jak dobře obchodník uspokojuje záměr uživatele. Můžete mít kvalitní obsah na webu, ale zajistit, že návštěvníci mají skvělé uživatelské zkušenosti, jde ruku v ruce s řešením jejich potřeb.

Ivan Konovalov, manažer úspěchu zákazníků Semalt , zde představí praktické strategie, které vám pomohou zvýšit vaši marketingovou kampaň.

SEO

Google provádí záměrné změny svých základních algoritmů více než stokrát ročně. To dělá SEO marketingu docela náročné, protože neexistuje jistý způsob, jak unikátně optimalizovat stránky, aby mu to vysokou hodnost ve výsledcích vyhledávání.

Nejlepším způsobem, jak čelit těmto účinkům, je zaměřit se na prvek, který se zcela nemění: lidé. Jakmile si uvědomíte potřeby cílového publika a jeho záměr vyhledávání, je snadné vytvořit obsah kolem něj. Je dokonce lepší, než spoléhat se na klíčová slova, která vám poskytnou jen dobré postavení v krátkodobém období.

Integrace záměru uživatele v marketingovém obsahu je také důležitá pro obchodníky, kteří mohou velmi snadno provádět průzkum trhu. S využitím vyhledávacích strojů by věděli o boji s procesem vyhledávání předtím, než nalezli odpověď na dotaz, možnosti, které vyhledávače poskytují, aby získaly různé výsledky, a vyhledávací fráze vrátí nejrelevantnější výsledky .

UX

Analýza provedená na základě záměru uživatele při práci s vyhledávačem má významný vliv na to, jak obchodníci rozvíjejí větší zkušenosti uživatelů. Dobrá uživatelská zkušenost je podobná implementaci SEO kampaně v tom, že vyžaduje mít pocit empatie pro zamýšlené publikum. Je snadné přizpůsobit potřebné zkušenosti na základě toho, co vy, jako obchodník, považujete za nejlepší způsob. Pro širší publikum se však stává trochu více zapojením.

Navrhování UX vyžaduje značný výzkum, který by měl sloužit jako vodítko pro vytváření kvalitního obsahu pro cílené uživatele. Učení o potřebách uživatelské základny by mělo pomoci informovat o obsahu, který budete mít na webu, aby tyto potřeby uspokojil. Čím hlouběji jde výzkum, tím lépe si můžete stránky přizpůsobit na míru, abyste jim poskytli ty nejlepší služby a zkušenosti, které si zaslouží.

Kdo to nejlépe provádí?

SEO: Stránky, které uživatelům poskytují co nejpřesnější výsledky rychle a efektivně, patří mezi ty, které uspokojují jejich záměr. Hlavním cílem společnosti Google je poskytnout vynikající uživatelskou zkušenost, což je důvod, proč weby s nejlepšími online zdroji mají nejsilnější SEO. Nevytvářejí duplicitní nebo ztenčující obsah, nepoužívají SEO strategie, jsou optimalizovány pro mobilní telefony, mají vysokou rychlost načítání a jsou snadno navigovatelné.

Dodrží průvodce kvality Google, což je důvod, proč se objevuje mezi prvními výsledky SERP. Je tak efektivní, že společnost Google používá své informace ve znalostním grafu. Poskytuje podrobné informace, které zachycuje mnoho klíčových slov, odpovědi na dotazy, nemá cluster. Jedná se o zkušenost bez reklam a poskytuje užitečné odkazy k dalšímu objasnění.

IMDb.com Jedná se o vysoce kvalitní výsledky vyhledávání, pokud jde o informace o filmech nebo televizi. Poskytuje:

  • Zobrazení: využívá hierarchie k organizovaným a zajímavým informacím.
  • Dostupnost: je přátelský k mobilu pro nové a vracející se uživatele.
  • Použitelnost: má velmi interaktivní rozhraní s jasnými možnostmi použití.
  • Hodnota: stručně předkládá své informace, grafické zkušenosti a detailní, vysoce kvalitní obsah Source .
November 24, 2017