Back to Question Center
0

Semalt Expert poskytuje 10-krokový průvodce e-commerce marketingu obsahu

1 answers:

SEO a marketing obsahu jsou vzájemně závislé. Avšak při správném plánování a provádění,může výrazně zlepšit výkon vyhledávání. Jak tedy můžete kombinovat SEO požadavky s tvorbou obsahu?

Dostaňte se k těmto deseti zlatým pravidlům, které poskytuje Artem Abgarian, manažer Senior Customer Success of Semalt Digitální služby .

1. Zjistěte, na co se starají klienti.

Úspěšní obchodníci se rychle zabývají průzkumem trhu, aby zjistili,potřeby. Další bezplatná a rychlá technika shromažďování nápadů na obsah, které zákazníci potřebují, je použití výzkumu SEO klíčových slov. Chcete-li to dosáhnout, vybertereagovat na otázky, které lidé dotazují vyhledávače a rozhovor s personálem podpory pro další nápady.

2. Zvolte typy obsahu moudře.

Při psaní o předmětu, který si hledači hledají ve velkém počtu, mají dlouhou podobuobsah může být dobrý. Navíc by měl být tento obsah zpracován v jazyce, který návštěvníci často používají. Jeden z nejlepších způsobů určenínejlepším typem obsahu je věnování pozornosti subjektům, které se na Googlu hodí dobře.

3. Nezapomeňte zahrnout popisný text.

Ačkoli vyhledávače mají schopnost, která se neustále vyvíjí, stále to vyžadujípopisný text, který jim pomůže pochopit obsah, kontext a obrázky ve videu. Vždy popisujte infografiku a uveďte jipřepisy obsahující klíčové body, které chcete provést.

4. Nezapomeňte, co prodáváte.

Stick s obsah nápady, které se shodují se službami a produkty, které poskytujete.Může to být zřejmý nápad. Hledající se však vždy zajímají o nekonečný počet konceptů, informací a produktů. Proto,vyhnout se vytváření obsahu mimo informace týkající se vašeho produktu.

5. Nepište na správu.

Napište pro publikum. Pokud diváci nepoužívají stejná slova SEO, jako je podnikání, příkopžargon a vytvořit jedinečný obsah pomocí popisného a srozumitelného jazyka. Přesto s odkazem na klíčová slova jste při rozhodování zkoumali dřívena svůj obsah.

6. Nezapomeňte prodat, jemně.

Obchodníci s elektronickým obchodem chtějí, aby zákazníci přistávali na svých stránkách vždy, když vyhledávali abýt okouzlený dostupným obsahem. Někdy je však obsah, který se řadí místo produktu a kategorie. V takovém případě prodejceby měli demonstrovat, jak pečovat o ně nebo něco používat, a to může přitahovat návštěvníky k nákupu produktu.

7. Link e-commerce a obsah.

Spojení je důležitou cestou pro publikum k přístupu a strávení obsahu. Taky,pomáhá vyhledávačům pochopit význam různých oblastí webu. Použijte navigaci v záhlaví a zápatí v propojení informací aaby návštěvníci mohli snadno a snadno získat informace a produkty.

8. Host obsah na vašich webových stránkách.

Chcete-li svůj obsah hodnocit, umístěte jej na stejný web, který používáte při prodeji produktůa nikoliv microsite. Mikroregiony nejsou přínosem při přirozené vyhledávání, protože jsou externím odkazem.

9. Zvažte obsah syndikace.

Obsah na vašem webu nebude vždy přitahovat správné návštěvníky. V takových případech,obchodníci s elektronickým obchodem by měli sdružovat obsah. To se provádí nabízením obsahu jiným stránkám, které převažují nad hostingovým obsahem na vašem webu.

10. Buďte opatrní při publikování syndikovaného obsahu.

Publikování článků z jiného zdroje se může zdát zajímavým řešenímnedostatek zdrojů k vytváření vlastního obsahu. Nicméně, z pohledu SEO, tento způsob jednání je škodlivý pro elektronický obchod. Pomáhá někomujinak se hodí tím, že jejich obsah bude umístěn na vašem webu Source .

November 27, 2017