Back to Question Center
0

Semalt Expert předává klíčové informace o Mirai Botnet Attack

1 answers:

Dyn je jedna z nejlépe hodnocených společností, která řídí, že značný počet systémů doménových jmen byl zasažen Mirei botnet, který přináší více než 100 000 online firem. Podle zpráv vypracovaných firmou Dyn byl napadení botou Mirai jedinou svého druhu, protože mělo sílu útoku ve výši 1,2 Tbps.

Andrew Dyhan manažer Success Customer Success Manager uvádí, že útoky botnet Mirai jsou fatální ve srovnání s distribuovanými útoky na odepření služeb - curso de fotografia digital en español. DDoS útoky zcela závisí na bombardování konkrétní sítě s neskutečnou dopravou, dokud nehrozí. Podle nedávného příspěvku blogu, který vydal Dyn, byl bot Mirei vytvořen prostřednictvím gadgetů internetových věcí (IoT), jako jsou přehrávače DVR a digitální fotoaparáty.

Jak funguje botnet?

Kromě toho, že byl zapojen do útoku, který zasáhl Dyn, Mirei botnet byl také spojen s útokem, který zasáhl blog zabezpečení informací "Krebs on Security", který vedl Brian Krebs, jeden z bývalých autorů Washington Post. Podle vydání britského Briana Krebse byl útok, který zasáhl jeho informační blog, sílu útoku 665 Gb / s.

Nedávné příspěvky Davida Fidlera, hlavního výkonného ředitele pro kyberneticko-bezpečnostní zabezpečení ve Výboru pro zahraniční věci, znamenaly, že distribuovaný popření útoku, který zasáhl Dyn, zaznamenal rekordy, neboť také zhoršil špičkové stránky jako Netflix, Guardian, CNN, Twitter a Reddit. Mirei botnet většinou postihla místa se sídlem v Evropě a Spojených státech.

Fidler, odborník na kybernetickou bezpečnost, učinil zprávu o útoku Dyn, kde Fidler uvedl, že si nemůže vzít připomenout počítačový útok s útokem síly více než 700 Gb / s. David Fidler také dodal, že organizace a firmy mají závažný problém ohledně bezpečnosti zařízení "Internet of Things", kde nebylo lepší řešení, které by bylo navrženo k boji proti útoku, jako je ten, který opustil Dyn, který byl obětí počítačového útoku.).

Podle nedávné zprávy, kterou zveřejnili odborníci z oblasti kybernetiky a vládní agentury, se Dyn stal zranitelným problémem nejistoty, kterým čelí IoT. V současné době probíhá šetření řešení sítě Dyn, kde společnost uvedla, že botnet Mirai byl největším útokem na kybernetickou bezpečnost, který narušuje internet a snižuje hlavní webové stránky se sídlem v USA a Evropě.

Joe Weiss, výkonný ředitel nabízející kyberneticko-bezpečnostní řešení a novinář, který píše o elektronických hrozbách, také učinil poznámky ohledně hrozivé hrozby Mirei botnet. Podle společnosti Weiss je botnet Mirai považován za herního měniče v oboru počítačové bezpečnosti, neboť je obtížné předpovědět novou formu útoku, kterou má Mirei botnet provést.

Joe Weiss také naznačil, že útok distribuovaného odmítnutí služby začíná jako obzvláště založený útok a mění se na nové formy útoků. Weiss k závěru uvedl, že Mirei botnet je druh útoků, které mohou zanechat jakoukoli společnost oběť kybernetického útoku. Podle něj pracuje na tom, jak bojovat proti botnům, jediným řešením, které chrání počítačové řídicí systémy před poškozením. Zvažte bdělost a analyzujte, odkud pochází většina vaší návštěvnosti, abyste se vyhnuli botnetům.

November 24, 2017