Back to Question Center
0

Semalt Expert: Projektový štít společnosti Google pomáhá uniknout útoku od hackerů

1 answers:

Lidé by měli začít rozpoznávat hodnotu, kterou představují velké podniky. Velkýnapříklad to, co Google udělal pro novináře, který byl obětí masivního útoku DDoS. Společnost se zamotala a poskytla své impozantní výpočetní technikyschopnost ukončit hack.

Brian Krebs je veterán bezpečnostní blogger. Útok začal, když odhalilšpinavé obchodní praktiky jedné skupiny, které pak odvrátily vydáním útoku DDoS (distribuovaného odmítnutí služby) na jeho systém.DDoS nejsou nové, protože je hacker používá čas od času - vendita tavoli allungabili molto convenienti. Tento konkrétní případ byl však jiný a hack byl silnější nežvůbec. Krebs připustil, že se dříve zabýval útoky DDoS, ale nic takového.

Artem Abgarian, Semalt Vedoucí manažer úspěšných zákazníků, věří, že důvodem je, že hackeři mají k dispozici více zbraní než kdykoli předtímk uskutečnění svých útoků. Zpočátku nejoblíbenějšími cíli byly staré Windows PC. Obvykle by jim nařídil, aby nasměrovali spamnávštěvnost stránky oběti s cílem ji klepat offline. S rozmanitostí online zařízení online, hackeři nyní majímožnosti jejich kooptování.

V případě Krebsů použili hackeři k inicializaci útoku botnety. Oni pakzotročili některé přístroje IoT (Internet of Things), které patří bloggeri..Byly to především IP kamery, směrovače a digitální videorekordéry,z nichž všechny mají přístup k internetu. Většina jmenovaných zařízení má buď slabá nebo pevně zakódovaná hesla, která je chrání před vniknutím.

Krebsova internetová stránka je životně důležitým zdrojem informací pro své online publikumbezpečnostní komunity. Pomocí různých možností, které jsou jim k dispozici, jak bylo uvedeno výše, se jim podařilo zaklepat a zajistit tozůstala na neurčitou dobu. Útok DDoS od hackerů je novou formou cenzury. Útok uchovával informace od diváků.

V tomto okamžiku se člověk může divit, kde se Google vejde do všech. Jeden znedávné aktualizace od Googlu byly, že spustili projekt "Shield". Iniciativou projektu je přijet na záchranu novinářůjako Krebs. Zabraňuje jim přijímání útoků DDoS na svých webových stránkách.

Project Shield půjčuje novináři své servery tak, aby je mohly využít k tomu, aby absorbovalyjakoukoli škodlivou návštěvnost směřovanou na webovou stránku s úmyslem ji přemožit. Systém je pro novináře nejen prospěšnýstát se obětí hackerů. Jeho použití se vztahuje také na země, které opakovaně obsahují cenzurované útoky DDoSvlád.

Krebs původně uzavřel smlouvu se společností Akamai, aby se o její obsah zabývala.Společnost pro správu obsahu však již nemohla dovolit chránit webové stránky před rozsáhlými útoky, jako je tato. Další společnostřekl Krebs, že druh služby Akamai by mu stálo téměř 200 000 dolarů ročně.

Krátký příběh krátký, útok na webové stránky společnosti Krebs je známkoudůležitost, kterou by měli lidé na bezpečnost webových stránek. Pokud pro tento účel společnost Google nepoužívá, nabízejí jiné společnosti stejné služby.Využíváním této výhody majitelé stránek výrazně snižují riziko útoků DDoS, protože hackeři je dnes používají jako silnou cenzuruzbraně.

November 23, 2017