Back to Question Center
0

Semalt Expert řídí, co dělat, když návštěvnost webu hází dolů

1 answers:

Je to jako noční můra, když zjistíte, že váš výkon SEO byl zařazen na černé stránce společností Google nebo jiných vyhledávačů a neexistuje žádný způsob, jak se tento problém zbavit. Abyste získali organický provoz na vašem webu, měli byste hrát s klíčovými slovy, publikovat kvalitní články a určit, jaký typ strategií optimalizace pro vyhledávače jsou potřebné pro vaše webové stránky.

Měli byste si pamatovat následující věci, které zde stanovil Jason Adler, vedoucí expert z Semalt , který vyřešil mnoho vašich otázek týkajících se SEO.

Autorské vydání: Kontrola nástrojů pro webmastery

První a nejdůležitější věc je, že byste měli zkontrolovat nástroje pro webmastery a najít tam technické tipy. Zůstaňte aktualizováni pomocí nejnovějších nástrojů a získejte několik, abyste vyloučili problémy, které by mohly způsobit okamžitý pokles výkonu vašeho webu.

Společnost Bing a Google poskytují svým uživatelům spoustu nástrojů. Můžete se s nimi aktualizovat a vyhnout se trestům webových stránek. Pokud máte všechny potřebné nástroje pro webmastery, je pravděpodobné, že vaše webové stránky získají dobré výsledky ve výsledcích vyhledávače. Pokud jste s těmito nástroji nezaregistrovali a neověřili své webové stránky, pravděpodobně budete v příštích dnech přivítat problém.


Relevance Issue: Kontrola Analytics


Pokud všechny vaše nástroje pro webmastery vypadají dobře, musíte se přihlásit k vyhledávacím dotazům společnosti Google, abyste ověřili přehledy Google pro návštěvnost organického vyhledávání. Ujistěte se, že odpovídá standardům vyhledávače. V opačném případě bude váš web pravděpodobně ovlivněn. Pokud jsou zprávy odlišné, bude se jednat o problém, který je třeba vyřešit co nejdříve.

Měli byste vždy věnovat pozornost výkonu vašich stránek a nedovolte jim snížit za každou cenu. Až vyřešíte veškeré technické problémy, dalším krokem je analýza změn vašich stránek a jejich uložení. Změny vašich článků by měly být ovlivněny co nejdříve. Stahujte přehledy ze služby Google Analytics každodenně a porovnávejte je navzájem, abyste zjistili, jaký typ změn byste mohli potřebovat na vaší straně.

Algoritmické otázky

Chcete-li vyřešit algoritmické problémy, měli byste zkontrolovat vaše klíčová slova a fráze. Měli byste si pozorně uvědomit, zda dosahují kvalitní provoz na vašem webu nebo nikoliv, a to vše lze v Google Analytics snadno zkontrolovat.

Dalším krokem je zkontrolovat nástroj Penguin Tool a zaregistrovat se zde. Měli byste vytvořit účet Google a přiložit svou analytiku, abyste pravidelně aktualizovali hlavní algoritmy Google. Tento nástroj vám řekne, zda výkonnost vašeho webu klesá a jaký by mohl být důvod k tomu. Pokud se vyskytne problém s vaším webem a jeho algoritmem, nástroj Penguin vás bude aktualizovat. Společnost Google může odhalit a zakázat seznam vašich stránek, pokud problém nevyřešíte co nejdříve. Měli byste vždy zkoumat své SEO postupy a zvolit ty, které by se mohly ukázat jako skvělé pro vaše webové stránky. Opravte články nízké kvality a vložte do nich příslušná klíčová slova pro lepší hodnocení vyhledávačů Source .

November 29, 2017
November 29, 2017