Back to Question Center
0

Semalt Expert: Tipy pro vizuální obsah

1 answers:

V dnešní době mohou klasické obrazy představovat zprávu za tisíc slov. Snímky jsou rychle pochopitelné, obsah přináší primární myšlenku v jedné perspektivě. Výběr obrázků však může být obtížný - tonalin xs-cla benefits.

Google oznámil novou aktualizaci v lednu roku 2017. Jako reforma bude video obsah stejně jako další vizuální obsah hodnocen pro SERP stejně jako průměrný písemný obsah. Spárování různých obrázků na optimalizované stránce tak bude generovat návštěvnost webových stránek z organických vyhledávacích dotazů. Výsledkem je, že mnoho společností tuto techniku využívá k tomu, aby miliony peněz získalo z jejich online komerčních přístupů.

Andrew Dyhan, ředitel zákaznické úspěšnosti Semalt , popisuje některé tajemství vytváření skvělého vizuálního obsahu pro vaše webové stránky.

1. Nepoužívejte skladové obrázky

Obrazové obrázky jsou obtížné maskovat na libovolné webové stránce. Získání vysoce kvalitních obrázků od fotografa dokáže UX vašeho webu překonat design vašeho konkurenta. Dále jsou na serverech SERP i obrázky s jinými značkami, což činí pro vás celý proces prospěšný. Zůstat mimo zásoby je důležitý. Obrázky na skladě netrvají na autoritě značek, a proto místo ztrácí pravost. Ve většině případů jejich návrhy a barvy neodpovídají rozložení vašeho webu..Tato složitost způsobuje, že se obrazové obrázky stávají ztrátou ve způsobu, jakým se objevuje návrh webových stránek. Vytvoření nových obrázků může být užitečnou metodou k odstranění tohoto problému.

2. Vizuální obsah může zvýšit kreativitu

Vzhledem k tomu, že věk internetu pokračuje, vizuální obsah stále pokračuje. Mnoho obrázků se stává příliš rozšířeným, takže by se neměly objevovat nikde na vašich webových stránkách. Váš obrázek by se neměl objevit ani na jiných webových stránkách. Tato originálnost je prvkem autenticity, který může webovou stránku dosáhnout určité autoritativní existence v určité oblasti. Tvořivost navíc může přinášet různé formy vizuálního obsahu, které ilustrují různé věci. Lékaři například přišli s 3D ukázkou lidské anatomie

3. Use obrázky, které "vylepšují váš příběh"

Jedním z nejlepších způsobů, jak zachytit pozornost vašeho publika, je používat techniky vyprávění. Prostřednictvím této metody můžete zaujmout pozornost vašeho publika a přimět ho, aby se zapojil do vašeho obsahu. Tento druh použití webových stránek vytváří pobídky pro společnost Google, která jim umožňuje posílat výhodu v porovnání s vašimi konkurenčními stránkami. Příběh vyprávění je primárním jádrem vytváření důrazu v online obsahu. Navíc příběh vytváří prvek vizuálního poznávání a přitažlivosti. Obchodníci mohou cílit na určité místo pomocí příběhů, které odpovídají tomuto zvláštnímu způsobu života. Například bible nebo evanjeliové webové stránky mohou doprovázet své přesvědčivé obrazy v této části.

Vizuální obsah se nedávno stal jedním z nejúčinnějších způsobů, jak dostat své hodnocení na stránky SERP. Mnoho webů uspělo touto metodou na svých stránkách elektronického obchodování. Avšak včetně vizuálního obsahu na vašich webových stránkách může být stresující úkol a mnoho lidí často nedokáže dělat to. Použijte tuto příručku poskytovanou společností Semalt Digital Services k optimalizaci vašeho vizuálního obsahu, abyste mohli co nejlépe využít svých internetových strategií.

November 23, 2017