Back to Question Center
0

Semalt Expert zajišťuje, že potřebujete chránit web před pokusy o hack - Tady je How

1 answers:

Existuje mnoho forem nebezpečných útoků na internetu. Mnoho lidí čelí dělámmnoha hackerů v jejich každodenních záležitostech i při jejich práci. Hackeři tráví značné množství času, když se snaží zjistitrůzné metody, které mohou využít k vykonání svých prací - wolfgang olbrich laufenn. Většina těchto metod zahrnuje úkoly, jako jsou útoky DDOS nebo dokonce kříženískriptování. Všechny tyto útoky mají sebejistý motiv a obrovské utrpení.

Obvykle se hackeři mohou zaměřit na vaše webové stránky z mnoha důvodů. Obvykle by to mohlo býtkrádež informací o uživateli, jako jsou informace o kreditní kartě nebo dokonce i admin panelů. V jiných případech může hacker ukradnout cenné věciinformace z webových stránek, jako jsou informace o klientovi, stejně jako přihlašovací údaje pro různé klíčové aspekty společnosti. Hackeřimůže také způsobit nespravedlivou soutěž, kde hacker může přinést vaši webovou stránku nebo vaši vyhledávací optimalizaci (SEO) pořadí v arůznými způsoby. V důsledku toho je důležité chránit váš systém před hackery.

Jack Miller, přední expert z Semalt ,rozvíjí některé způsoby, které vás mohou zabránit útokům těchto lidí:

Ochrana před neoprávněným vstupem

Jedna z nejjednodušších věcí, které hacker může udělat na vašem webu, se pokouší přihlásit se jako admin.V důsledku toho se hacker může pokoušet odhadnout různá hesla, abyste zjistili, který z nich může spadat kvůli vaší nevědomosti. Používání zabezpečených heselje zásadní. Hesla jako 12345 nejsou bezpečné a mohou vystavit celý web hackerovi. Dále byste neměli používat hesloto je příliš snadné odhadnout. Slova, jako je jméno vašeho dítěte, mohou být absolutním hádankem pro osobu s těmito znalostmi. Místo toho kombinujterůzné znaky s různou formou.

Cross Site Scripting (XSS)

Jedná se o hack, který vyžaduje ukončení uživatele. Tento hack zahrnuje použití některýchformulářů a textových polí, které používáte, jako formulář předplatného. Hacker provede kód embedmentu ve formuláři uživatele, který obsahuje skript. Nahit enter, skript začíná běžet na vašem serveru. Výsledkem je, že hacker získá přístup ke všem údajům zákazníků, včetněstisknutí klávesy zákazník hity kdykoli se přihlašují na vašich webových stránkách. Chcete-li opravit tuto chybu zabezpečení, potřebujete způsob kódováníinformace o vašich formulářích před jejich uvedením do databáze. Výsledkem je, že skript nelze spustit ve vaší databázi, protože již existujíopatření, aby nedošlo k běhu.

Závěr

Pro každou činnost v oblasti elektronického obchodu je kybernetická bezpečnost hlavním problémemk online práci. Existuje mnoho pokusů hack a osoby, které mohou chtít hack vaše webové stránky pro mnoho webových stránek. Bezpečnost vašehomísto, stejně jako blaho vašeho klienta, velmi závisí na díle vás jako admin.

November 23, 2017