Back to Question Center
0

Semalt Insight o hodnocení marketingu obsahu

1 answers:

Marketingové strategie jsou vždy nutné. Kolikrát jsme slyšeli, že "SEO je mrtvá?" Tisíce časů. Vývoj SEO však není dokončen, ale stále se mění na něco jiného.

V současné době je SEO neoddělitelně spojena s marketingem obsahu. Pokud to děláte správně, tak by tomu mělo být - astro slot games. Content marketing se podařilo vybudovat svou značku jako jednu z důležitých v oblasti webového marketingu. Pokud můžete svůj marketingový obsah rozvinout pomocí přizpůsobených, relevantních a hodnotných materiálů, pak získáte odměny ve formě zvýšené návštěvnosti, hodnoty značky a nakonec obrovské návratnosti investic.

Nik Chaykovskiy, manažer úspěchu zákazníků Semalt , vysvětluje, jak co nejlépe využít marketingovou strategii obsahu pro vaše podnikání.

Jak zjistit, jestli vyděláváte?

Nakonec, obrovské dopady a zvýšená návštěvnost vedou k vyšší míře konverzace publika, což vede k značným ziskům..To je konečný cíl. To je to, co je cenné.

Ale když se soustředíme na parametry mimo povrch, faktory, které jsou opravdu zásadní, se nebudou brát v úvahu. Jinými slovy, jak můžete zhodnotit svůj obsahový marketing a s ním spojit návratnost investic?

Zjednodušení metrik

Když měříte vaši kontinentální marketingovou návratnost investic, musíte se ptát sami na to, jaké jsou vaše podnikatelské cíle a co očekáváte v kampani. Vaše odpověď na tuto skutečnost bude informovat metriky, na které věnujete pozornost. Některé z těchto informací mohou být snadno zachyceny; další informace mohou být komplikované a poskytují komplexní přehled o obsahu.

Co se týče marketingu obsahu, uvádíme některé metriky, které byste měli zvážit:

  • Cena výroby

Buďte opatrní ohledně důsledků marketingových výdajů na vaše podnikání.

  • Náklady na distribuci

Sledujte, co utratíte při šíření svého obsahu.

  • Zvýšené příjmy

Zvýšení zisku tvoří základ, na kterém hodnotíte udržitelnost svého marketingového zásahu v obsahu.

  • Hloubka posouvání a čas strávený na webové stránce

Určení těchto dvou parametrů poskytuje přehled o tom, zda vaše publikum čte váš obsah.

Jak by stálo srovnání s Google Adwords?

Musíte být schopni ospravedlnit kapitál, který investujete do marketingu obsahu, a to s ohledem na náklady na inzerci provedenou prostřednictvím Google Adwords.

Kromě toho je třeba mít na paměti, že obsah by měl být doplněn o klíčová slova, která vám přinášejí největší počet potenciálních zákazníků.

Korelace mezi časem nákupu a prvním kontaktem

Určení, jak dlouho mohou potenciální klienti přijmout nákup od okamžiku, kdy nahlížejí váš obsah, poskytují přehled o účinnosti marketingové strategie.

Virový potenciál

Určení této pomůcky vám umožní získat přehled o tom, který materiál nejlépe prodává na sociálních médiích.

Stupeň interakce s publikem

Měli byste zvážit počet akcií, tweetů, kliknutí a stahování, protože zobrazují úspěch vašich marketingových intervencí.

Časové čtení

Měli byste sledovat dobu strávenou publikem při čtení konkrétního materiálu.

Věrnostní sazby

Určení toho, který obsah přitahuje zpáteční publikum, hovoří o objemu vašich marketingových strategií.

Obsah dlouhověkosti

Měli byste určit dobu trvanlivosti vašeho materiálu prostřednictvím odběrů, názorů a připomínek.

A samozřejmě zvážit zapojení publika a společenské sdílení jako typické metriky sociálních médií. Výše uvedené metriky jsou nezbytné pro určení návštěvnosti, bzučení a dopadu obsahu.

November 23, 2017