Back to Question Center
0

Semalt: Jak blokovat tlačítka pro návštěvu webových odkazů

1 answers:

Pokud vaše webové stránky obdrží nechtěné a podezřelé návštěvy návštěvníků z tlačítek -for-website.com, vaše podnikání se může zničit a nejste jedinou osobou, která čelí tomuto problému. Buttons-for-website.com je web, který zaujme uživatele v spamu odkazů a indexuje své vlastní webové stránky pomocí dat Google Analytics. Tlačítka pro webové stránky jsou spammery široce používány k propagaci mnoha falešných stránek a zvyšují jejich postavení v Bingu, Yahoo a Google.

Igor Gamanenko, špičkový odborník z Semaltu , říká, že spamový odkaz na tlačítka -for-website.com může způsobit spoustu nežádoucích problémů. Nejprve spam spamu může zničit statistiky služby Google Analytics, jako jsou údaje publika, akvizice a chování služby. Navíc spamový odkaz může zničit geografickou polohu, míru okamžitých okamžitých odchodů a všechny věci nalezené ve vašem účtu Google Analytics.

Webmasteři často stěžují na to, že údaje o svých stránkách, zejména míra okamžitého opuštění, jsou ovlivněny spamrem odkazů, protože adresy spamu přistávají pouze na několika stránkách a stránky opustí během několika sekund. V účtu Google Analytics se objeví spamový odkaz a zčervenal hodnocení stránek během několika dní.

Úvod do tlačítek-for-website.com:

Tlačítka -for-website.com se zaměřují především na analytické údaje vašeho webu a byly navrženy tak, aby v daném okamžiku vytvářely opakované požadavky na vaše webové stránky. Malware, boty a veškerá taktika černých klobouků jsou součástí odkazového spamu. Spamátoři těží z této techniky ohledně generování příjmů. Pomáhá jim inzerovat své vlastní webové stránky a zlepšuje hodnocení jejich webových stránek v výsledcích vyhledávače vytvořením kvalitních zpětných odkazů na svých webových stránkách. Nevýhodou této techniky je to, že doporučení tlačítka -for-website.com zasahují do statistik Google Analytics a všech ostatních metrik..Využívají také šířku pásma vašich stránek a vytvářejí opakované požadavky na zaměňování vás a vašeho účtu Google Analytics. Můžeme tedy říci, že odkazový spam je otáznou technikou používanou k propagaci obsahu spamerů. Zaměřují vaše stránky, aby odesílali kvalitní provoz na své vlastní webové stránky. Spamové a hackeři chtějí propagovat své webové stránky a snažit se přilákat lidi k jejich produktům a službám. Oni také chtějí zvýšit svůj rank stránky na Google tím, že vytvoří kvalitní zpětné odkazy. Tuto úlohu plní přihlašováním požadavku do protokolu přístupu k vašemu webu, který je prohledáván společností Google a který se jeví jako spamový web.

Měli byste mít na paměti, že tlačítka-for-website.com nejsou nebezpečné webové stránky, pokud kliknete na příslušné odkazy. Mohlo by to způsobit potíže pro vaše návštěvníky a váš účet služby Google Analytics bude trpět. V některých situacích tlačítka -for-website.com využívají šířku pásma vašeho webu a odesílají na vaše webové stránky několik požadavků.

Blokování tlačítek pro návštěvu webových stránek Google Analytics v účtu Google Analytics:

Pokud chcete zablokovat spamový odkaz na tlačítka pro webhostingové weby v Google Analytics, měli byste tyto věci mít na paměti. Dovolte mi, abych vám řekl, že zablokování spamu tlačítek -for-website.com v účtu Google Analytics vytvořením filtrů může maskovat adresy URL nevyžádané pošty. Můžete také zabránit tomu ve vašem souboru .htaccess. Přejděte do sekce Správce v účtu Google Analytics a klepnutím na možnost Nový filtr vytvořte nové filtry. Zde je vhodné přidat doménu tlačítek pro doménuwebsite.com jako primární název filtru a zvolit volbu Vlastní filtr.

Zablokujte spamový odkaz s tlačítky -for-website.com se souborem .htaccess

Chcete-li zablokovat spamový odkaz na tlačítka -for-website.com s vaším souborem .htacess, musíte k němu přidat tento kód.

## SITES REFERRER BANNING

tlačítka RewriteCond% {HTTP-REFERER} pro web-website.com [NC, OR]

RewriteRule Source . * - [F]

November 29, 2017