Back to Question Center
0

Semalt: Jak chránit vaše stránky před cross-site skriptováním

1 answers:

Většina on-line podniků podléhá pokusům o hack. Téměř každá osoba, která vlastní webové stránkypo více než jeden rok má nebo bude zažít pokus o hack. Tato zranitelnost představuje mnoho ohrožených jednotlivců. Blogy a majiteléwebových stránek elektronického obchodování by se mělo dívat na tyto fikce útoky a opravit některé z kódování chyby, které mají za následek tyto pokusy hack - curso de fotografia digital.Většina problémů online bezpečnosti počítačů zahrnuje hackery, kteří se snaží získat neoprávněný přístup na webové stránky a získat přístup k mnohainformace, z nichž většina se točí kolem údajů zákazníků, jako jsou informace o kreditní kartě. Někteří další hackeři mohou vykonávat protiprávní činyjako uvedení webové stránky nebo zavedení techniky nekalé soutěže do platformy elektronického obchodování.

Jedním z nejrozšířenějších útoků webových aplikací je Cross-site Scripting (XSS)Záchvat. Tento hack zahrnuje útok útoku na straně klienta, který je zaměřen na spouštění skriptů na webovou stránku nebo webovou aplikacipřímý vkládání textu. Kód škodlivého užitečného zatížení provádí různé úkoly v těle kódu, stejně jako odesílání prohlížeče obětikódy do neznámého tajného místa, jenž je hackerovi známo.

Artem Abgarian, manažer úspěchu seniorů zákazníků společnosti Semalt ,nabízí vám různé metody, jak tento skript java funguje a jak chránit vaše webové stránky před tímto útokem:

Scripting na webu (XSS)

Tento útok vyžaduje, aby oběť klikla na odkaz, který spustí skript, na který se má připojitmnoho prohlížečů. Tato metoda může používat jiné metody, jako je VBScript, ActiveX a Flash, avšak Javascript je častý kvůli frekvencina většině webových aplikací. Tento útok zahrnuje hacker směřující útok na některé vstupní stránky. Tento postup zahrnuje podávání injekcíužitečné zatížení prohlížeče oběti kliknutím na škodlivý odkaz. Tato fáze zahrnuje řadu podvodných útoků, stejně jako některé PTCreklamní kampaně návnad a přepnutí.

Potenciální hrozby

Pomocí JavaScriptu může útočník odesílat a přijímat žádosti HTTPS. Thehacker může také dostat hesla a přihlašovací údaje nevědomým uživatelem, zvláště když zavěsí svůj prohlížeč. Tentohack může způsobit, že osoba ztratí veškeré cenné údaje na webových stránkách a také povzbudí podvodné útoky, jako je umístění uživatele, adresa IP,mikrofonem, webovou kamerou a dalšími útoky, které jsou nativní k SQL injection.

V ostatních případech může útok typu Cross-site Scripting (XSS) odrazit celý prohlížečcookies. XSS je složitý inženýrský proces a může udělat prohlížeč transparentní vrstvu. V důsledku toho je třeba zvážitv některých konstrukčních prvcích vašeho webu, abyste je chránili před XSS.

Závěr

Pro jakékoli stránky elektronického obchodování je důležité chránit vaše stránky před takovými hackeryjako útok útoku mezi servery (XSS). Toto zneužití je útok na straně klienta, který způsobuje, že web je nejen zranitelný, ale takétaké koncového uživatele. Hacker může být schopen spustit skript na serveru, který mu umožňuje získat přístup k soukromým informacím. Některé cestyaby se zabránilo útoku mezi uživateli (XSS). Můžete zajistit, aby vaše webové stránky byly chráněny před XSSútok a zároveň chránit zabezpečení vašich klientů před hackery.

November 23, 2017