Back to Question Center
0

Semalt - Jak úspěšně řešit spam?

1 answers:

Spam je častým problémem, kterým čelí většina uživatelů internetu. Běžně se spam zprávy vyskytujílidé s špatnými úmysly, jako je phishing a hacking. Spamové e-maily obsahují přílohy, adresy URL nebo jiné pokyny k výzvě k akci, které mohouaby oběť vystavila cenné informace spamerovi. Spam odstraňuje miliony webových stránek, stejně jako mnoho dalších osobních informací.Každý obchod s elektronickým obchodem, webové stránky nebo uživatel internetu by měl zůstat mimo dosah spamu.

Můžete se dostat pryč od spamu pomocí tipů a postupů, které poskytuje Jack Miller,Manažer úspěšného úspěchu zákazníků společnosti Semalt ,jako:

Zlatý důl spammerů je seznam e-mailových adres. Většina spamerů se zaměřuje na sběrseznamy e-mailových adres, které posílají masové nevyžádané e-maily. Standardní spamové útoky, které přicházejí tímto způsobem, zahrnují ty, které pocházejí z porno stránek.Udržování e-mailu v bezpečí může být dobrý nápad. Pro osoby s webovými stránkami nebo lidmi, kteří mají intenzivní online aktivitu, vytvářejí více e-mailůúčty k plnění různých úkolů může být jasným nápadem. Výsledkem toho je, že většina spamových útoků může být zaměřena pouze na jeden e-mail, ne na všechny.

  • Použijte filtry spamu.

Existují některé spamové filtry, které mohou chránit doručenou poštu před zprávami konkrétního uživateletypu nebo odesílatele. Většina systémů pro správu obsahu obsahuje filtry spamu, které vás mohou chránit před běžnými spamovými e-maily. E-mailové servery jako Outlooka Gmail mají filtry nevyžádané pošty, které mají vysoký stupeň efektivity, ale jsou zdarma. V důsledku toho můžete využít svého antispamového nástroje.

  • Neodpovídejte na nevyžádanou poštu.

Spamovatelé mohou používat všechny druhy triků, aby vám klikli na odkaz na jejich emailu nebo zprávu.Některé z běžných způsobů zahrnují tlačítko, které zobrazuje informace jako "stiskněte zde pro odhlášení". Klepnutím na cokoliv se potvrdítespamera, že e-mailová adresa je platná a uživatel používá e-mailovou adresu. Navíc může obsahovat odkaz na potenciálně škodlivý web,což může způsobit, že oběť je zranitelná.

  • Neotevírejte nástavce.

Rovněž není vhodné otevřít přílohy v spamových e-mailech. Tyto přílohy mohouobsahují viry, jako jsou trojské koně. Tento malware a červy se zaměřují na infikování cílového uživatelského počítače. Mohou shromažďovat cenné informacejako prohlížeč projít slova nebo dokonce hák mnoho osobních počítačů. Příloha v spamových e-mailech by měla zůstat. V každém případě odstraňtekaždý spamový e-mail velmi rychle.

  • Nahlásit spam.

Pokud narazíte na e-mail, který si jistý, že je spam, měli byste jej označit jako spam. Tentoopatření vám umožňuje účastnit se kampaně na vymýcení nevyžádané pošty. V důsledku toho spusťte poplach před útěkemsituace, která zachraňuje jinou osobu.

Závěr

Spam se stává součástí každodenního uživatele internetu. Mnoho lidí spadne na spam, jako jephishers nebo jednotlivci s e-maily obsahujícími infikované e-maily. Ve většině případů se odesilatel spamerů zaměřuje na webové stránky, administrátory nebo uživatelské účty tam, kdeukrást data jako informace o kreditní kartě zákazníka. Zůstat od spamu je důležité. Uživatelé mají dobré dovednosti, aby zabránili spamu. Některé pokynyo nejlepších způsobech, jak se vyhnout spamu, jsou v tomto směru. Kromě toho existují další vynikající metody, jak se vypořádat se spamem. Nemůžeš spadnoutspam, protože můžete vylepšit své cíle a cílení.

November 23, 2017