Back to Question Center
0

Semalt odhaluje, jak se CTR týká hodnocení webových stránek

1 answers:

Každý, kdo si přeje prosperovat v online marketingu, se může zajímat o vliv organickýchmíra prokliku (CTR). Stejně jako obchodníci a jednotlivci dělají trendovou analýzu, snažte se překonat své konkurenty následovánímSEO trendy. Nicméně patenty Google a konkurenční teorie zůstávají neznámé, jakmile neodkryjí kritéria svého algoritmuotevřeně. Ale to, co víme, je jisté, že CTR ovlivňuje hodnocení jako nepřímý faktor.

Trendy v online marketingu však přinášejí jiný obrázek - meilleur gestion. Například ovládací prvky CTRFaktory hodnocení Google. Mnoho digitálních obchodníků se snaží tuto funkci využít co nejvíce. V tomto článku, Jason Adler, úspěch zákazníkaManažer společnosti Semalt odhaluje několik rozdílů mezi CTR a hodnocením a vysvětluje, jak jsou změněny. Existují také základní tipy, které vám pomohouMíra prokliku Google (CTR) funguje dobře na organických SERP.

Jak ovlivňuje CTR pořadí

  •  Aby bylo možné efektivně hodnotit webové stránky, měly by existovat kritéria pro uvedení internetových stránek do databázeobjednat. Google tedy používá informace, jako jsou údaje o kliknutích. CTR ovlivňuje míru prokliku výsledků SERP. Jako výsledek, webové stránky s největšímipočet kliknutí se nastavuje nahoře, zatímco ti s několika kliknutími se umístí dole. Algoritmus je nastaven tak, aby zvážil obsahs velkým počtem relevantních kliknutí..Většina vyhledávačů používá tato kritéria ve svých vyhledávacích algoritmech. Google doporučuje blogerůmmá významný obsah. Vzhledem k tomu, že obsah je konzistentní, dochází k prokliku. Tato kliknutí dělají webové stránky dostat odměnu vynikajícíhodnocení, čímž zvyšujete výsledky SEO. 
  •  Za druhé, Google závisí na CTR jako na kritériu zobrazení OneBoxu. Aweb musí mít minimální míru prokliku (CTR), aby získala OneBox na svých webových stránkách. Google má automatický systém, který zkoumá míru prokliku(CTR) za jednu prezentaci OneBox na dotaz. Tento jev může vysvětlit některé sezónní výkyvy v hodnocení konkrétníhowebové stránky nebo stránky. Například webová stránka může mít dobré výsledky dnes, ale ne tak úspěšná zítra. Jako výsledek, digitální obchodníciby měla považovat za důležitý faktor. Údržba vašeho CTR může udržet webovou stránku, která se ve vyhledávačích hodí hodně. 
  •  Stránky by měly mít slušnou míru prokliku. Zapojení stránek je kriticképro informace, které vyžadují hodnocení. Je důležité zajistit, aby lidé, kteří kliknou na odkaz na vaše webové stránky, se s ním zajímaliobdobí. CTR zlepšuje vaši autoritu stránek prostřednictvím relevance, což zlepšuje hodnocení. CTR má největší užitekz SEO, je třeba organizovat obsah webu dobře v názvech a meta tagy. Google řadí webové stránky mimo relevanci vašehoobsah. Skvělý obsah má vysokou míru prokliku. Google algoritmus využívá tuto funkci k tomu, aby rozlišoval, jaká konkrétní pozicemísto si zaslouží. 

Závěr

On-line obchodníci mohou nekonečně diskutovat o tom, zda má CTR na Google vlivvýsledky vyhledávače nebo ne. Pravdou je, že CTR opravdu pomáhá tomu, aby byla webová stránka hodnocena výše. Může však být obtížné pochopit vztahmezi CTR a SEO. Doufáme, že tento článek vám pomohl pochopit vztah mezi těmito dvěma konstantami a způsobymůžete dosáhnout dobré míry prokliku (CTR) Google na organických SERP.

November 23, 2017