Back to Question Center
0

Semalt: Pokyny, jak používat pokročilé segmenty v Google Analytics

1 answers:

Marketingoví konzultanti, online obchodníci a vývojáři webového obsahu pracují na dosažení čistých dat na konci své kampaně. Nesprávné vyrozumění údajů z optimalizace pro vyhledávače může vést k drastickému poklesu hodnocení Google. Zajistěte svým konkurentům, kteří nabízejí stejnou řadu produktů v segmentu trhu, pomocí pokročilých segmentů k zablokování doporučení spamu a botového provozu, které na vašich webových stránkách přenášejí spammeři a škodlivé spamy s cílem proplétat hrozby vašeho webu.

Artem Abgarian, vedoucí manažer úspěchu zákazníků Semalt , sdílí své zkušenosti a odhaluje některé užitečné problémy v tomto ohledu.

V posledních několika týdnech se více než 20% B2B a dalších malých podniků působících na internetových platformách setkává s výzvami kvůli dopadu spamu odkazů a interní návštěvnosti na svých internetových stránkách. Filtrování dat pomocí správných metrik je velmi důležité, abyste zabránili filtrování odkazů a externího provozu na vašem webu.

Jak pokročilé segmenty filtrují nežádoucí data?

Vyvinuté nejnovějšími heuristickými technologiemi, pokročilé segmenty pomáhají obchodníkům odfiltrovat nežádoucí provozní data pomocí dostupných měřítek pokroku. Jako vlastník webových stránek můžete použít vyloučené spamové segmenty pro pokročilé segmenty a celou škálu adres IP vynechat přehledy Google Analytics. Buďte krok před konkurencí a řadíte se do algoritmů Google tak, že vám v reálném čase nabídne svému publiku nový a originální obsah..

Pokročilé segmenty nabízejí další možnost porozumění vašim datům ve srovnání s hlavním rozhraním. Klient využívající pokročilé segmenty bude moci sledovat, odkud pochází skutečná návštěvnost ve srovnání s rozhraním pro vytváření přehledů, které nabízí pouze informace o metrikách.

Typy pokročilých segmentů nabízených společností Google

Google nabízí on-line obchodníkům a marketingovým konzultantům 13 segmentů, aby měli hodnocení a vybrali pro ně právo. Tyto návštěvy zahrnují placenou návštěvnost ve vyhledávací síti, neplacenou návštěvnost ve vyhledávací síti, přímou návštěvnost, mobilní provoz, provoz na tablety, návštěvnost odkazů a podobně. Tyto standardně rozšířené segmenty poskytují obchodníkům příležitost přečíst a pochopit hlavní zdroje jejich provozu.

Jako obchodník můžete také vytvořit nový segment, který splní vaše specifikace práce. Klikněte na tlačítko Rozšířené segmenty v horní části obrazovky a vyberte tlačítko Nový segment. Uložte a aplikujte nově vytvořený segment do profilů Google Analytics pro úplnou implementaci.

Dopady srovnání údajů ve vašich datech služby Google Analytics

Pokročilé segmenty nabízejí obchodníkům a majitelům webových stránek možnost porovnat data a přijít s účinnými technikami, jak zasáhnout své cílové trhy. Podle expertů Optimalizace pro vyhledávače mohou klienti provést srovnání, které zahrnuje až čtyři segmenty najednou. Pokročilé segmenty hrají zásadní roli při porovnávání dopadu organického vyhledávání a placeného vyhledávání na SEO kampaních.

Spam odkazující a interní provoz ohrožují negativně operace on-line podnikání. Převezměte své webové stránky pomocí pokročilých segmentů, abyste vyloučili nežádoucí údaje a nevyžádanou poštu, které ovlivňují váš přehled služby Google Analytics. Řídit správný druh provozu na vašich webových stránkách a setkat se s obrovským úspěchem ve vaší kampani tím, že provedete výše popsané fakta ve své kampani Source .

November 29, 2017