Back to Question Center
0

Semalt popisuje výhody hostingu vysílání pro vaše SEO

1 answers:
Dokument

Hlášení hostů předpokládá zveřejnění obsahu na jiné webové stránce. Blogři využívají tuto taktiku především ke zvýšení viditelnosti a získání provozu. Hlášení hostů je efektivní taktika, která se používá k posílení úsilí o SEO.

Michael Brown, zákazník úspěšného manažera Semalt vysvětluje, jak udělat vynikající hostující místo.

  • Přečtěte si pravidla webových stránek, na které cílíte, před zveřejněním příspěvku hosta. Za prvé, je důležité kontaktovat vlastníka blogu. Většina lidí by mohla chtít, abyste předložili buď úplný příspěvek, nebo nápad. Čtení pokynů vašeho cílového blogu také pomáhá určit svůj systém správy obsahu. Některé společnosti, jako je Joomla, WordPress nebo Drupal, mohou vyžadovat, abyste měli s nimi uživatelský účet pro snadné sledování e-mailů a provozu, zejména pokud existuje mnoho nástrojů pro automatizaci SEO.
  • Přizpůsobte si svůj e-mail před kontaktováním vlastníka blogu. S personalizovanou značkou mohou lidé najít vás a váš obsah. Různí blogéři mohou vyžadovat různé detaily týkající se vás nebo vašeho obsahu. Uveďte plné důvody, proč byste na blogu měli potřebovat příspěvek hosta. V případě potřeby zahrňte odkazy z předchozích blogů.
  • Vytvořte příslušný obsah. Vždy si pamatujte, že obsah by měl být pro cílové publikum. Neměli byste to použít jako šanci, abyste mohli mluvit o sobě, značce, produktu nebo reklamě..Vytvořte obsah relevantní pro své potřeby, stejně jako to, co děláte na svých webových stránkách. Cílový publikum se zajímá pouze o to, co zveřejňujete ve svých blogy, a to vyhovuje jejich potřebám.

Výhody hostování

  1. Hlášení hostů umožňuje společnostem přivést potenciální zákazníky z provozu jiného blogu. Zvyšuje konverze webových stránek. Hlášení hostů je přínosné pro hodnocení webových stránek v algoritmech SERP. Blog se stává autoritativní, když na něj poukazuje mnoho dalších příspěvků hosta.
  2. Vytváření silných vztahů s jinými značkami je nutností. Kvalitní příspěvky přispívají k vytvoření úzké spolupráce s ostatními ve stejném výklenku. Vlivné osoby a organizace závisí na svých hostujících pozicích, aby oslovily miliony klientů. Díky silným vztahům jistě budete mít z této dopravy užitek.
  3. Link budova je další stranou quest vysílání. Hlášení hostů je jedním z nejjednodušších způsobů, jak získat potenciální zákazníky. Při přidávání hostů vyvíjíte obsah, který sdílí klíčová slova s ​​cílovými blogy. Výsledkem je, že oba blogy mají vzájemný prospěch, stejně jako získání stálého toku návštěvníků, kteří byli filtrováni předchozím blogem.
  4. Hostitelské příspěvky mohou obsahovat tlačítka výzvy k akci. Ve všech internetových marketingových strategiích je získání příslušných čtenářů klepnutím na váš odkaz a získání obsahu. Prostřednictvím hostingu můžete umístit do svého blogu některé tlačítka včetně požadavků na výzvu k akci. Tato tlačítka mohou zvýšit vaši návštěvnost a nakonec svůj blog slavit. Je však etické pokračovat s touto šancí opatrně. Mnoho blogerů, kteří potřebují hostované příspěvky, nemusí tuto myšlenku podporovat, neboť je obvykle potřeba jejich obsahu.

Zasílání hostů může zvýšit váš dosah na mnoho dalších výklenků. Jak je vidět nahoře, pomáhá člověku vybudovat silné vztahy s jinými společnostmi a budovat svou značku. A co je nejdůležitější, hostující příspěvek přispívá k vašim snahám o SEO a může zvýšit váš blogový poměr Source .

November 27, 2017