Back to Question Center
0

Semalt poskytuje řešení proti spamu pro komentáře v aplikaci WordPress

1 answers:

Získání čtenářů na váš blog nebo webové stránky je sen každého blogera. Na blogu WordPress se však můžete setkat s mnoha komentáři spamu. Existuje několik metod a nástrojů, které můžete použít k potírání spamu v aplikaci WordPress - curso de fotografia digital el tripode.

Níže jsou některé z těchto nástrojů specifikované vedoucím odborníkem z Semalta Olivera Kinga.

1. Aktivujte Akismet

Tento nástroj je plugin WordPress, který přichází, když je již předinstalován. Pro kohokoli, kdo používá WordPress, nemusíte tento plugin stáhnout. V panelu je již v pořádku, vše, co musíte udělat, je aktivovat. Po aktivaci získáte klíč API, který můžete použít v mnoha aspektech blogu. Akismet plugin skenuje všechny komentáře na váš blog a filtruje ty, které vypadají jako spam. V jiných obdobích se pravidelné komentáře mohou dostat do spamového filtru. Může být rozhodující vždy předávat komentáře k spamu, abyste zjistili, zda může být důležitý e-mail.

2. Povolte ochranu Honeypot

V této technice lze zablokovat spam boty. Zahrnuje spiknutí spamových botů do identifikace. Nejprve je třeba nainstalovat WP Spam Fighter. Odtud byste měli tento plugin aktivovat..V nabídce nastavení je možnost povolit ochranu Honeypot. Tato možnost obsahuje skrytý tvar oblasti komentářů, která může být viditelná pouze pro boty. Vzhledem k tomu, že spamové boty vyplňují všechna prázdná pole, mohou předběžně exponovat.

3. Nepoužívejte odkazy "následující komentář"

Někdy majitelé webových stránek používají odkazy "žádné komentáře", aby se web stal velkým množstvím návštěvnosti. V důsledku toho tato šance přitahuje mnoho spamových komentářů, které zvyšují spam v komentářích. V některých případech mohou nástroje pro detekci spamu tento obsah najít, což zhoršuje situaci. Někteří věrohodní uživatelé mohou také najít připomínky ve svých blogových příspěvcích. Ty mohou odkazovat zpět a vytvářet komentáře spamu. Tam jsou také některé pluginy, které mohou sdílet džus odkaz přes komentáře. Pokud nepoužíváte pluginy, které sdílejí tento obsah, můžete se vyhnout mnoha instancím komentářů spamu.

4. Pomocí ověření Captcha

WordPress má plugin WP-reCAPTCHA. Tento plugin je vlastnost, která vyžaduje jeho povolení v sekci Poznámky. Captcha používají některé triky, které vyžadují úlohu lidské inteligence (HIT), například klepnutím na obrázky s určitou standardní věcí. Záznamy mají schopnost rozlišit skutečného člověka od počítače bot. Tyto nástroje uživatelům velmi obtížně předkládají komentáře. Můžete zablokovat spam boty pomocí reCAPTCHA, protože je rychlé a efektivní při blokování jejich komentářů.

Závěr

Spam může být hektický a často způsobuje, že lidé ztrácejí kvůli počítačovým zločincům s některými špatnými úmysly. V některých situacích mohou úspěšné spamové útoky vystavit administrátorský panel webových stránek skupině hackerů, kteří mohou dělat cokoliv, co jim vyhovuje. Tato zranitelnost může být jednou z metod, které web může ztratit vše. Pomocí výše uvedených nástrojů zjistíte a vyhnete se spamu. Metody ignorování nevyžádané pošty vám pomohou ušetřit hodně. Jeden může odstranit URL webové stránky z bot spam a dosáhnout četných úkolů týkajících se spamu komentáře.

November 23, 2017