Back to Question Center
0

Semalt představuje 7 strategií SEO pro poskytovatele zdravotní péče

1 answers:

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) zajišťuje, že vaše stránky budou nalezeny, kdyžJednotlivec zadá dotaz ve vyhledávači. Například pokud webový uživatel hledá podiatry v lokalitě Boston a tamv této oblasti je mnoho pediků, zřejmě chcete, aby se vaše praxe objevila jako první možnost ve výsledcích vyhledávání.

Správce úspěchu zákazníka společnosti Semalt ,Jason Adler poskytuje sedm implementovatelných SEO triků a strategií, které dávají vaší organizaci konkurenční výhodu ve zdravotnictví apomůže vám při hodnocení výsledků.

1. Vybrat správná klíčová slova

Udělejte ucelený seznam slov, která si myslíte, že by jednotlivci psalipři hledání centra zdravotní péče a služeb - service report builder. Po sestavení seznamu vyhledávacích slov zhodnoťte jejich účinnost pomocíPlánovač klíčových slov Google. Test bude zobrazovat, které fráze mají významnou návštěvnost za měsíc, ale s minimální konkurencíz jiných stránek.

2. Vymezte své meta data: Popisy meta a značek hlavy

Klíčová slova integrovaná s vaší intervencí SEO by měla být přítomna v metadatechkaždé stránky a celého primárního obsahu vašeho webu. Metadata mají metaznačky HTML umístěné mezi uzavírací a otevřenou hlavoutagy v kódu HTML souboru. Meta data pomáhají vyhledávači identifikovat, o jakou stránku se jedná, když jsou vnímány značky názvujako název stránky.

3. Vytvořte plagiátorství zdarma

Vytvoření jedinečného obsahu pro vaše stránky jménem vašeho zdravotnického centra zajistíteže vyčnívá a poskytuje konkurenční výhodu online. Informování publika tím, že využívá kvalitní marketing obsahu, to umožňujepro označení své odbornosti a hodnoty a nakonec získáte hodnocení ve vyhledávači.

4. Ujistěte se, že máte na svém webu mapu stránek

Vytvoření zjednodušené mapy stránek je často podceněným trikem integrace vašehostránky s vyhledávači. Mapa poskytuje pohled na Yahoo, Bing a dokonce i na Google o tom, jak je váš web konfigurován a připojen.

5. Mají různé vertikální vyhledávání

Většina odborníků v oblasti zdravotní péče nemá šanci zvýšit své postavení pomocí prezentací,videa, obrázků a dalších interaktivních formulářů. Vyplňte své webové stránky příslušným optimalizovaným obsahem a využívejte různé formyvyhledávání vertikálně.

6. Lokální vyhledávací reklama

Více než polovina vyhledávání se provádí pomocí mobilních zařízení. Místnívyhledávání je klíčovou vertikální pro organizaci zdravotní péče, protože pacienti musí předtím navštívit fyzickou polohu těchto středisekvyužívat jejich služeb.

7. Použijte sociální sítě pro zvýšení hodnocení

Sociální média řídí provoz na vašem webu a usnadňují obousměrnéinterakce mezi běžnou osobou a organizací. Sociální stránky ovlivňují SEO ve věci odkazubudování a zapojení do obsahu.

Pořád pochybuje o významu SEO ve vaší profesi? V současné době přes 55 procentdospělých Američanů vlastních smartphonů, což ukazuje, jak důležité je, aby se ve výsledcích vyhledávání, které by potenciální pacienti mohli, dostali vysokokteré hledají ze svých zařízení i ze stolních počítačů. Při provádění výše uvedených postupů se zvýšíte onlinepřítomnost své praxe a oslovení nových klientů.

November 23, 2017