Back to Question Center
0

Semalt sdílí přesvědčivé myšlenky k řešení hackerských útoků

1 answers:

Každý přístup k elektronickému obchodu vyžaduje jistou věrohodnou úroveň bezpečnosti. Pro majitele stránek,zůstat daleko od hackerů může být jedním z nejdůležitějších aspektů vaší kariéry. Ve většině případů hackeři cílí na stránky, aby se dostali pryčkontrola panelu administrátora, stejně jako relevantní údaje z firemních webových stránek - website development company about us. Tyto informace mohou obsahovat cenné informace o zákaznících, stejně jakodata kreditní karty.

Zálohování vašich webových stránek může být dobrá věc. Vždy se můžete vrátitv případě, že celý proces přichází do pádu. Bezpečnost vašich informací o zákaznících spočívá v rukou vás jako webových stránek společnostiadmin. Výsledkem je, že necháte celou úlohu a procesy optimalizace pro vyhledávače, abyste se zhroutili.

Jack Miller, senior manažer úspěšných zákazníků společnosti Semalt ,popisuje některé způsoby ochrany vašich webových stránek před hackery:

Používejte zabezpečená hesla.

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zajistit bezpečnost vašich stránek je pomocíbezpečná hesla. Každý hacker začíná úkolem pokusit se odhadnout heslo. Společné hesla jako 12345 jsou nejisté a mohou být něčísnadno odhadnout. Rovněž není rozumné používat slova, která by někdo mohl odhadnout. Každá osoba, která přistupuje k vašemu webu, musí mít zabezpečené heslo. Aslabé heslo zvyšuje zranitelnost vašich webových stránek hackerům.

Kódování..

Některé webové stránky s nízkou úrovní kódování jsou zranitelné vůči některým levným zneužíváním. Při navrhovánívaše stránky, je důležité použít strukturu kódování, která nemůže dovolit proniknutí z různých konců. Dobrým příkladem jsou některé webové stránky PHP.Tyto webové stránky jsou tak nejisté, že téměř kdokoli s zařízením Linuxu se určitě může dostat do databáze. Navíc, jednoduché nástroje jako Havij neboRámec pro spouštění prohlížeče (BeeF) může mít vzdálený přístup k databázi bez nutnosti použít heslo administrátora.

Používejte protokol HTTPS.

Používání ochrany povrchových vrstev pro adresy URL může zabezpečit uživatele před některými z nichnejjednodušší pokusy o hack. Služba HTTPS může osobě poskytnout bezpečnost a zabezpečení při poskytování důvěrných osobních informací na webových stránkách. Tentodruh zabezpečení není možné s jinými hostingovými protokoly. Důležité je také zvýšit citlivost návštěvníků na tento typ zabezpečení.

Používejte bezpečnostní pluginy.

Při hostování webových stránek a automatizaci SEO existují některé pluginy, které mohouzabezpečte provoz vašeho webu. Někteří lidé například mohou používat nástroj BulletProof Security nebo dokonce iThemes Security. Tyto nástroje mohoutříděte jakoukoli zranitelnost přítomnou v libovolné platformě nebo aplikačním programovém rozhraní.

Závěr

Bezpečnost webové stránky a jejích klientů závisí na své schopnosti zůstat dalekohackerů. Hackeři mohou cílovat místa pro různé faktory. Za prvé, mohou patřit konkurenční společnosti, která se snaží přinést vaše stránkydolů. V jiných případech mohou být osobami, jejichž záměry jsou nejasné, ale jsou přesvědčeny, že se rozvracejí s tím, jak vaše společnost funguje.V důsledku toho může být zásadním aspektem, jak se držet dál od hackerů, zejména z hlediska webových stránek. Tato příručka vám může pomoci dosáhnoutto je to, že zabezpečení vašeho webu je silná. Vaši klienti mohou zůstat v bezpečí.

November 23, 2017