Back to Question Center
0

Semalt specifikuje tipy, jak udržet váš projekt mobilní

1 answers:

Mobilní zařízení v posledních 20 letech nahrazují stolní počítače při procházeníwebového obsahu rychle. Z tohoto důvodu se většina vyhledávačů, jako je Google, změnila na Optimalizace pro vyhledávače jako jedna z nichzpůsoby, jak hodit vysoké vyhledávací dotazy. Podniky využívají tento přístup jako prostředek digitálního marketinguzvýšit viditelnost své značky pro mnoho zákazníků na celém světě. Použití této koncepce pro rozvoj podnikání a webu však nenísnadný úkol.

Následující faktory, definované Ivanem Konovalovem, Manažerem úspěšných zákazníků společnosti Semalt Digitální služby, zvýší vaši SEO v mobilním zařízení:

  •  Příliš mnoho intrusivních intersticiálů jako pop-ups 
  •  Malé písmo (doporučená hodnota je 16 pt) 
  •  Flash (nepodporuje většinu mobilních prohlížečů, může to vést k pokrytí skrytého obsahu), 
  •  Technické chyby a chyby 
  •  Nadměrný počet slov nad 700 slov; 
  •  Spatné malé dotykové prvky jako tlačítka a políčka; 
  •  Uvádění klíčových slov do externích odkazů jiných webů 
  •  Nadměrné interní vazby (by měly být o 75% nižší než desktop) 

Výše uvedené faktory mohou být špatné pro vaši mobilní SEO a přetáčí vaše webové stránkypokud není správně nastaven. Některé změny v prohlížečích prohlížečů mobilních zařízení však zvýší vaši SEO - computer maintenance corporation ltd. Jsou to následující úpravypotřebné pro zobrazení mobilního zařízení:

1. Zlepšení rychlosti vašeho webu je dobré.

Google upřednostňuje rychlou rychlost rychlého načítání, protože ovlivňuje zobrazení uživatele apoužívání webové stránky. SearchMetrics ve studii Mobile Ranking Factors uvádí, že doba načítání 1,10 sekund může vytvořit místohorní 10, ale pouhý pokles na 1,17 sekundy na mobilním zařízení může přinést pozici pod 35. Rychlost webu je jedním z technických faktorů, které jsteby se měly vylepšit na vašich mobilních stránkách.

2. Použijte AMP (zrychlené mobilní stránky).

AMP mají kód HTML a CSS, což znamená, že je snadné načíst mezipaměť a vykreslittelefonních prohlížečů. Zatížení AMP je 30krát rychlejší a má schopnost zvýšit počet konverzí a míry prokliku.

3. Použijte seznam přibližně devíti položek.

Počet kategorií se hodí hodně s malým posunem pro pokrytí celého webuobsah. Jedná se o jeden z uživatelských zkušeností, které Google algoritmus použije k filtrování stránek.

4. Používejte obrázky selektivně.

Použití obrázků je úžasný způsob, jak řídit vaši zprávu příjemci v jednoduchécesta. Přesto příliš mnoho obrázků může špatně hodit. Použijte asi čtyři obrázky, které musí mít přísně vysoké nativní rozlišení jakostejně jako minimální velikost souboru a mezipaměť palec pro snadné načítání. Toto nastavení ušetří rychlost vašeho webu z pádu.

5. Klíčová slova

Klíčová slova vyhledávání je jednou z nejdůležitějších SEO technik, kterou musíte použít ve svémobsah. Uvádění klíčových slov a souvisejících frází do těla vašich článků zajistí, aby váš mobilní web měl prospěch z obsahuvaše hodnocení.

6. Integrace marketingu sociálních médií je účinná.

Sociální média mají sílu oslovit miliony uživatelů, kteří jsou vášnivíobsahu online. Více než 77% veškerého obsahu online prochází přes uživatele prostřednictvím kanálů sociálních médií, jako je WhatsApp a FacebookOptimalizace místního vyhledávání služby Messenger. Plošná provoz je 26%, zatímco telefon je 16%. Tato data znamená, že telefony by měly být optimalizoványpro obsah značky, zatímco desktopy na vozíku a nákupu.

November 23, 2017