Back to Question Center
0

Semalt studie: Jaké výhody dávají odborníci v oblasti digitálního marketingu na vaše podnikání v oblasti elektronického obchodu

1 answers:

Každá dobrá marketingová agentura by měla být schopna pomoci vašemu eCommerce podnikání růstrychle a zároveň zmírnit veškeré stresy, které byste mohli mít. Je přirozené, že všichni majitelé firem chtějí rozvíjet své firmy, vytvářet víceprodeje a získání vedoucích pozic v určitém marketingovém okruhu.

Jak je zřejmé, potřebujete někdy pomocnou ruku. Pronájem digitálního marketinguagentura by měla být dobrým místem k zahájení. Jason Adler, manažer úspěchu zákazníků společnosti Semalt vysvětluje, jaké výhody získáte, pokud jste najali digitální odborníky.

Reklama

Typická marketingová agentura je schopna vytvářet, nakupovat a směrovatdopravu tam, kde je potřeba - blitz umzuege. Proč jsou dobří? No, je to kvůli těmto čtyřem důvodům:

  • Zkušenosti. S rozsáhlými zkušenostmi z práce s různými společnostmi,vaše marketingová agentura by viděla desítky úspěšných kampaní.
  • Organizace. Dostanete podrobnou zprávu o tom, kolik bylo vynaloženo na projekt
  • Časová účinnost. Ušetřete si drahocenný čas tak, že je necháte zvládnoutmarketing aspektu podnikání, zatímco vy řazení všeho jiného.
  • Ekonomický. Vzhledem k tomu, že by kupovali spoustu reklamy předtímvaše angažmá, oni (agentury) mohou získat lepší sazby.

Marketing obsahu

Jak název napovídá, content marketing se točí kolem vytváření grafiky, videaa články, které je potom rozdělují s cílem přilákat, zapojit a přeměnit surfaře do klientů. V dnešním světě, kdepropagační obsah je používán za účelem zaplavení nakupujících, obsahový marketing vytváří hodnotu. Je to role marketinguagentuře, abyste pro vás vytvořili nový, vzrušující a atraktivní obsah.

Email marketing

Tato marketingová technika není nikdy plně využívána podnikyslužby marketingové agentury, které máte k dispozici, můžete zaručit dobré výsledky. Stačí vytvořit seznam toho, co je třeba udělat a vašeagentura vám to zvládne.

Správa sociálních médií

Je běžné, že firmy provozují stránky sociálních médií - stránku na Facebooku, aKanál YouTube, Google+ nebo Twitter. Pravidelné aktualizace těchto stránek je bolest hlavy, kterou lze překonatpomoci marketingové agentury.

Design a vývoj webových stránek

Podnikatelé se v podnikání pustili z mnoha důvodů. Někteří to dělají jen proto, žemohou a jiní to dělají z jakéhokoli jiného ušlechtilého důvodu. Bohužel, ne každý má zkušenosti s vytvářením svých vlastních webových stránekdobrá perspektiva pro online přítomnost (web design). Pokud jste nováček, měla by vám agentura pomoci.

Fotografie a videozáznamy

Videografie a fotografování jsou životně důležité, pokud jde o prodej zboží online.Přemýšlejte o scénáři, ve kterém uživatel nemá ponětí o tom, jak vypadá produkt - obraz nebo video by pak měly být užitečné.To bude dokonale provést dobrou marketingovou agenturou.

Optimalizace rychlosti konverze (CRO)

Existují stovky marketingových agentur, které nabízejí CRO. Toto (CRO)spoléhá na testování a shromažďování dat k restrukturalizaci webového obsahu, který je převeden na potenciální zákazníky. CRO má technickou povahu, takže jevyžaduje odborné znalosti.

Vzhledem k tomu, že se podnik rozrůstá, budete muset čelit dalším výzvám. Pronapříklad, když vytváříte více prodejů, získáváte více odpovědností zákazníků. Díky širší produktové řadě získáte více inventářesledovat. Házejte v četných možnosti reklamy ,SEO aktualizace, marketingové nástroje sociálních médií a získáte širší obraz.

November 23, 2017