Back to Question Center
0

Semalt: vše, co potřebujete vědět o opakovaných bezpečnostních útoků na webové aplikace a způsoby, jak se jim vyhnout

1 answers:

Zvýšením počtu malware spíše psaných cílených oken spíše než Mac operujícíchsystém v minulosti zanechal mnoho technologických guruů, kteří přemýšleli o důvodech tohoto trendu. Mnozí argumentovali, že to může být způsobeno silouMac, zatímco jiní viděli to v důsledku velkého počtu uživatelů Windows tak, že je to obohacující podnik pro webové stránky hackerů.Bohužel popularita počítače Mac přichází s nárůstem počtu trojských koní a souvisejícího malwaru s potenciálem poškodit.

Igor Gamanenko, manažer úspěchu zákazníků společnosti Semalt ,se zaměřuje na potřebu chránit nejen prohlížeče, ale i webové aplikace.

Zdroje hnací síly pro webové hackery

Když uživatelé dávají informace pro uložení do vaší databáze, mají očekáváníže bude i nadále důvěrné - buy fake id online with credit card. Co není známo, je to, že webový hacker někde vykopává vaše webové stránky a hledá slabépoukazuje na zneužití. Každá z následujících možností by mohla inspirovat jejich záměry.

  • Prokázat jejich zdatnost komunitě.
  • Ztráta vaší společnosti prostřednictvím ztráty databáze
  • Uživatelské údaje Pilfer
  • Stáhnout důležité informace k prodeji na černém trhu. V tomto případě,nezanechávají stopy a delší dobu trvají na škodě.

Důvody, proč se hackeři na webu zaměřují na žádost

1. Popularita je hlavním důvodem. Když jste vybudovali úspěšný internetmusí existovat konkurenti, kteří se cítí překvapeni a musí dělat cokoli, aby zůstali relevantní.

2. Politické důvody..To svědčí o takových skupinách, jako je anonymní orchestrjejichž motivace k útoku na vlády a náboženské organizace mají dělat prohlášení.

3. Rozhněvaní zaměstnanci se někdy spojují s outsidery v důsledku nespokojenosti.

Nejvíce opakující se hackerské útoky

1. Injekční SQL útoky

V tomto případě je cílem útoku na databázi krást, zničit nebo změnituživatelské informace. Například webový hacker může přizpůsobit finanční výsledky společnosti a ukrást rozhodující informace o zákaznícíchjako jsou čísla kreditních karet.

2. Útoky skriptování mezi stránkami

Toto zahrnuje vkládání škodlivého kódu, který se provádí na straně oběti.

3. Distribuované útoky odmítnutí služby

Jedná se o generování tisíc adres IP zaměřených na zaplavení místa s provozem.To znamená, že stránka je pomalá nebo nedostupná po určitou dobu.

4. Požadavky na falešný útok

Během ověřené relace, která pomáhá, je uživatel vyzván ke stažení odkazu nebo obrázkupři provádění škodlivých útoků.

způsoby ochrany vašich aktiv a uživatelů

U webových aplikací, které jsou obklopeny všemi výše uvedenými chybami, žádný vývojářby rád riskoval své úsilí. Proto je zapotřebí začlenit preventivní opatření od počátečních fází až po závěrečné. Nějakýřešení jsou přizpůsobena specifickým úkolům, zatímco ostatní jsou prováděna průběžně. Přezkoumání kódů, jejich skenování a programy lovu chybje třeba provádět po celou dobu životnosti aplikace. Pokud hledáte řešení pro konkrétní útoky, můžete si vybrat z implementace použitíCAPTCHAS, použití uložených procedur s automatickými parametry nebo použití firewallu pro webové aplikace, který sleduje a blokuje potenciálútoky.

November 23, 2017