Back to Question Center
0

Semalt: vše, co potřebujete vědět o správném popisu značky Meta

1 answers:

Meta popisy jsou základním způsobem, jak předvést vše, co chcete, aby vaše publikum vidělo. Je to nejvyšší úroveň stránky ve výsledcích vyhledávání. Bez dobrého popisu metadat nelze dělat, protože hraje roli při určování míry CTR. Ve skutečnosti, pokud to napíšete přesvědčivě, pak bude váš provoz dostat velký náskok.

Abyste uspěli, měli byste dodržovat pokyny, které poskytl Max Bell, manažer úspěchu zákazníků Semalt .

Krok 1: začít s dobrým akčním slovesem

Věděli jste, že pomocí mocného slovesa můžete inspirovat publikum, aby něco udělal? Stačí jen jednoduchý trik - akční sloveso - jako "Objevte", "Staň se", "Identifikujte" nebo "Naučte" - windows vps control panel. Budete překvapeni tím, jak se lidé tam dostanou do vaší drážky.

Krok 2: Představte publiku představu o tom, jaký bude váš obsah

Pokud vaše publikum může vést k pochopení toho, jak je obsah načrtnut, a samozřejmě, jakým způsobem mají prospěch kliknutím na váš obsah, pak bude vaše míra prokliku určitě vystřelit. Spíše než zaostření klíčového slova plnění, pokuste se, aby vaše meta popis co nejvíce přesvědčivé. Nenechte se míchat..Zatímco je důležité, aby meta popis byl přesvědčivý, nezapomeňte pokropit v některých klíčových slov. Zde je myšlenka - najít rovnováhu mezi přesvědčováním a optimalizací klíčových slov.

Krok 3: Zajistěte, aby popis meta byl menší než 155 znaků

Pokud vám to dovolí, můžete se pustit do toho, kdo jste jako značka, výrobky / služby a tak dále. Nicméně nemůžete a neměli byste jít za 155 znaků. Co se stane, když napíšete dlouhý meta popis, který o sobě hovoří jako o nejlepší. Někteří lidé mohou tvrdit, že to není nejhorší věc, která se může stát, ale přemýšlejte o tom, je třeba dát hlavu nebo ocas meta popisů, že?

Krok 4: nezapomeňte zahrnout klíčové slovo do meta popisu

Vzpomínáš, že jsme se zmínili o plnění klíčových slov? No, teď se nám to podaří. Vaše primární klíčové slovo musí být zahrnuto do meta popisu. Jen se ujistěte, že to čte hladce. Nebojte se opakovat to mnohokrát, Google zobrazí to tučně, dokud jej vložíte (klíčové slovo) vkusně. Postupujte podle pokynů a vše přirozeně padá na místo.

Krok 5: Pokuste se ukončit popis meta výzvy k akci

"Zjistěte více informací", "Začínáme" nebo "Další informace" vytvoří tlak na publikum, aby se k vašemu obsahu připojilo. Spusťte svou kreativitu tím, že se hroučíte s dalšími slovesy s výzvou k akci.

Zatímco se zabalíme do meta popisů a neměli byste si uvědomit, že byste měli najít tým, který by přicházel s novými nápady. Je-li to nutné, sdílejte to, co jste se naučili z tipů expertního semináře. Tímto způsobem můžete své meta popisy pracovat ve svůj prospěch. Zapomeňte na to, co jste si mysleli, že se dostanete na první stránku výsledku vyhledávání - začíná meta popisem.

November 23, 2017