Back to Question Center
0

Semalt: Vyřadte Darodara ze služby Google Analytics

1 answers:

Problém odkazujícího spamu vzal v posledních měsících nebezpečnou formu, ale zaměřujeme se na to, jak vyloučit Darodara ze služby Google Analytics. V tomto ohledu bylo předloženo mnoho doporučení, ale žádná z nich není spolehlivá a nemáme žádné pravidla, abychom se zbavili spammerů duchů. Max Bell, Customer Success Manager, Semalt , připomíná, že je důležité si uvědomit, že byste nikdy neměli navštěvovat stránky podezřelých odesilatelů nevyžádané pošty, které se zobrazují v datech služby Google Analytics.

Pokud se soustředíte na návštěvnost webových stránek a zkontrolujete data o akvizici, abyste se dozvěděli více o doménách, které obdržely návštěvnost odkazovače, může se stát, že se určitá doména zobrazuje v seznamu odkazů Google Analytics pravidelně. Tato doména se často objevuje v seznamech odkazovaných na všechny webové stránky na internetu. Darodar v roce 2014 zvedl hlavu a různé webové stránky v únoru 2015 zaznamenaly skoky v Darodarově provozu - tappeti elastici milano vendita. Později webmasteři objevili na svých webových stránkách pokles a vysokou míru odchodů, což poškozovalo mnoho dat na internetu.

Měli byste mít na paměti, že by se měl darodar zbavit co nejdříve, protože může narušit data analýzy vašich webových stránek. Deformaci v účtu Google Analytics můžete však vždy opravit. Je bezpečné říci, že doporučení týkající se odkazů rostlo s časem a zde vás budeme naučit, jak zlepšit analytické údaje pomocí segmentů a filtrů.

  Je Darodar špatný?

Darodar předstírá, že je webmaster analytický program, ale spousta klientů si všimla, že tato služba je dobrá pro nic. V každém případě je Darodar špatný pro vaše webové stránky, neboť jeho provoz je doporučením spamu, že ztratí váš čas i peníze.

Různí webmasteři a blogéři odhalili, že Darodar není aktuální odkazovač, ale spamový odkaz, který by mohl zničit vaše stránky na internetu. Doporučení návštěvníků je, když uživatel webu klikne na odkaz na váš web a nenavštíví stránku. Servery odkazujícího webu používají pole pole Referrer v požadavku HTTP, aby vás informovali o činnosti serveru a posledních návštěvnících.

Darodar jako pohroma

Pokud o Darodaru nic nevíte, řekněte nám, že vaše služba Google Analytics zobrazí falešné návštěvy a vyšší míru okamžitých odchodů, než obvykle. Délka trvání relace a počet stránek prohlížených na relaci nejsou navíc značkou.

Darodarova doprava má tři klíčové rysy:

  • Míra okamžitého opuštění je 100%, což může nabýt skutečné míry okamžitého opuštění vašeho webu.
  • Trvání relace je 0, což může snížit průměrnou dobu trvání relace.
  • Jeden zobrazení stránky, které může snížit průměrné navštěvované stránky na relaci.

Vyloučte Darodara a dalších odesílatelů nevyžádané pošty ze služby Google Analytics

Musíte co nejdříve odstranit Darodara a další spamery ze zpráv Google Analytics. První a nejjednodušší metoda je vytváření nového pohledu před použitím filtrů. Vzhledem k tomu, že filtr View mění data, která byla shromážděna službou Google Analytics, měli byste mít jeden přehled o provozu a měli by vytvořit nové pohledy se všemi použitými filtry. Můžete také vyloučit budoucí provoz Darodar pomocí filtrů zobrazení. Filtr zobrazení Google Analytics je účinný nástroj pro filtrování dat. Je důležité rozpoznat domény, které byly nakazeny přenosem Darodar. Měli byste pokračovat v monitorování kvality provozu na vašem webu a podle toho upravovat.

November 24, 2017
November 24, 2017