Back to Question Center
0

Semalt vysvětluje vlastnosti úřadu a budování propojení s Penguinem v reálném čase

1 answers:

Google nakonec vydal algoritmus Penguin 4.0, který zpracovává v reálném čase.Oznámení Penguin 4.0 je o dvou hlavních bodech. První je, že Penguin bude moci pracovat v reálném čase, který vám pomůžestagnující digitální podniky postupují kupředu, pokud odstraní a odmítnou nízkou kvalitu SEO. Tučňák je nyní granulárnější a silnějšípřidat jednotlivé tresty odkazu na sankce na úrovni stránky a na úrovni klíčových slov z verze 2 - web hosting reseller chile.0.

Hmotnost známých faktorů hodnocení může posunout, protože Google integruje Pandaa Penguin do jejich základního algoritmu. Penguin navíc eliminuje význam upozornění a vylepšení oznámení jakoneustále se aktualizuje, když Google prochází web.

Správce úspěchu zákazníka společnosti Semalt ,Ivan Konovalov poskytuje přehled o klíčových aspektech zpracování Penguin v reálném čase.

Odkazy jsou stále důležité

John Mueller, Gary Illyes a Matt Cutts objasnili význam a významodkazů jako signálu hodnocení. Oni také varují před nebezpečím spoléhat se hlavně na odkazy jako marketing a strategie SEO a podnikánímajitelé by se na ně neměli soustředit izolovaně. Měly by být produktem vynikajícího marketingu.

Cíle společnosti Google

 •  Oznámení Penguin 4.0. Zaměřte se na vytváření přesvědčivých webových stránek 
 •  Schémata odkazů. Unikátní a relevantní obsah pomáhá propagovat firmu jinýmstránky, které pomohou vytvářet vysoce kvalitní odkazy na něj 
 •  Pokyny pro webmastery. Pomozte podnikům myslet mimo krabici a vystupujte od konkurence. 
 •  Oznámení původního tučňáka. Zdůrazňuje, že je třeba vytvářet přesvědčivé webové stránky 

Podle společnosti Google je kvalita materiálu nezbytná, takže lidé vědío tom záleží. Zvyšování povědomí jde ruku v ruce s kvalitou a musíte budovat vztahy s dalšími blogery a stránkamivlastníci jako výchozí platforma pro vytváření vazeb, které přesune jehlu. Většina lidí staví místa předtím, než si mohou založit své místohodnota..Řešením je vytvářet hodnotu a vytvářet vazbu mezi vrstvami.

Strategie propojení budov

Na základě výše uvedeného myšlení je zde několik způsobů, jak vytvořit taktiku:

 • Základní průzkum. Řada pokročilých operátorů dotazů pomáhá uživatelinajít stránky s vysokým hodnocením, které jsou relevantní pro potřebný produkt a služby. Proto je důležitější obsah, který máte,tím snadněji zjistíte, že propojíte podobné zdroje a zvážíte s vámi spojení. 
 • Hledání soutěžících. Při pohledu na odkazy, které používají konkurenti, vám pomůže najítmožnosti umístění obsahu do zdrojů s vysokou hodnotou. 
 • Host Prospekt. Slouží k publiku jiného subjektu a mělo by být provedeno přirozeným způsobem s ohledem na kvalitu jako první
 • Content + Outreach. Se základem skvělého obsahu lze nalézt weby, které odkazujído jiných článků a najít jejich majitele, aby zjistili, zda mohou propojit zpět. V ideálním případě by obsah webu měl být postaven na tom, co již existuje. 
 • Broken Link Building. Tento bod je podobný bodu # 4, ale tato technika vypadápro nefunkční odkazy na obsah považovaný za cenný pro firmu. Pomáhá překlenout propast tím, že pomůže majiteli stránek s jednoduchýmalternativu s využitím svého obsahu. 
 • Místní organizace mohou přijmout sponzorství výměnou za značkový odkazna jejich stránkách, které vytvářejí pevné vazby pro místní podnik svázané s touto fyzickou polohou. 
 • Tisk a PR pomáhají při expozici, vytvářejí vazby a budují důvěru a relevanci. 

Nejlepší SEO jde do smyslu. Většina seznamů nevyžádaných adresářůnedávají smysl a existují čistě pro účely SEO. To vedlo k situaci, kdy mnoho webů má špičkové odkazy s malým obsahem.Příliš mnoho času a úsilí vynaložených na budování odkazů přináší na lokalitu velmi malou hodnotu nebo vůbec žádnou hodnotu. Levné SEO vycházíod jeho vysoké poptávky. Doufejme, že Penguin 4.0 zaplatí rizikové taktiky s nízkou hodnotou. Možná bude potřeba jemné ladění, ale propojení budovvyžaduje budování kvalitního obsahu a zvyšování povědomí.

November 23, 2017