Back to Question Center
0

Semalt: základní důvody, proč hackeři napadnou tuto nebo ten web

1 answers:

Je to modlitba každého člověka, který vlastní webové stránky, aby nepadl do rukou cyberzločinci jako hackeři. Celý světový web je plný mnoha znaků, z nichž někteří jsou legitimní, zatímco mají nejasné motivy.Každý internetový obchod je o SEO a jak prosperovat online. Bezpečnost webových stránek není při vytváření webových stránek nikdy zásadním problémem - datapro logo maker.Lidé se obvykle pokoušejí vytvářet stránky s koncovým uživatelem nebo s konečným cílem webu. To, co nevědí, je, že hackeři trávíbezspalé noci, které se snaží rozvíjet schopnosti a mechanismy, které mohou zvýšit svou práci. Některé z hackerských útoků, které hackeři používají v jejichcelé období procházení závisí na nových a nadcházejících nástrojích, které činí celé obchodní riziko online.

Chcete-li zůstat daleko od hackerů, možná se budete muset nejprve naučit, proč se hackeři hackujíwebové stránky. Zde je seznam provedený Maxem Bellem Semalt Manažer úspěšných zákazníků, který osvětluje důvody každého hackerského útoku:

1. SEO spam.

Nekalá konkurence v oblasti elektronického obchodování je obeznámena, zvláště když hrají hackeřirole. Tito lidé mají potenciál kradit seznam e-mailů z webových stránek soutěžícího a využívat je k tomu, aby zákazníky přijali. V jinýchpřípadů, mohou přinést stránky, jako například v DDoS hacks, kde velké botnety napadají server s miliony žádostí najednou. Tytohackeři pak mohou požadovat odměnu za účelem odstranění jejich zneužití, což způsobí masivní ztráty.

2. Steal Money.

Počítačový podvod získává palivo z hackerů. Většina podvodných prostředků, které přesahujíinternet jsou z hackovaných bankovních účtů a dalších platebních systémů, jako je PayPal. V ostatních případech mohou hackeři použít SQL Injection k tomu, aby se dostali do lidípřihlašuje se a provádí peněžní převody, jako by byly skutečné postavy. Ostatní hackeři si mohou půjčit půjčky pomocí ukradených osobních údajů.

3. Krádežní informace o kontaktu.

Hackeři získají spoustu informací o osobě. Cyber ​​násilníci mohou tyto informace používatohrozit oběť. Jiní jednotlivci mohou spáchat trestné činy pomocí hackovaných účtů pouze proto, aby přenesli problém na nic netušícíosoba. V ostatních případech mohou být osobní údaje, jako jsou průkaz totožnosti, SSN a řidičský průkaz, prodejní položkou v temné síti. Krádež identitya jiné běžné podvody závisí na těchto účtech. Uživatelé by se měli dívat na tyto druhy hackerů.

4. Rušit klid.

Někteří hackeři nemusí nutně chtít ukrást ohrožení oběti. Nicméně,oni ohrožují stav on-line zabezpečení a mohou vaše webové stránky získat Google hack vlajky. Takové webové stránky mají potíže s hodnocením,a celý proces může vaše SEO úsilí selhat.

Závěr

Existuje mnoho důvodů, proč by hacker získal zájem hackovat vaše webové stránky.Celý internet je plný počítačových zločinců, kteří se zabývají řadou webových zdrojů a také bezpečností uživatelů. Celý internetový zážitekmnoho lidí, kteří se setkali s hackery, je velmi hrozné. Například hackeři mohou vystavit osobní život osobnosti osobnostiprostřednictvím některých obrázků, které mohou zachytit z internetu. Některé důvody, proč hackeři mohou hackovat vaše webové stránky, jsou v tomto pokynu. Můžešdozvědět se některé z nich a zvýšit bezpečnost vašeho webu elektronického obchodování proti hackerům.

November 23, 2017