Back to Question Center
0

Semalt: zbavit se sociálních tlačítek, Darodar.Com a knoflíků pro zasílání odkazů na web

1 answers:

Lisa Mitchellová manažer Success Customer Success Manager, řekl: "V posledních několika měsících jsem dostal referral provozu pocházející z těchto stránek: Darodar.com, tlačítka-for-website.com a social-buttons.com Po trochu šetření jsem si uvědomil, že mají 100% míru odchodů po doslovném vynaložení 0 sekund na webech.Na Google jsem nenalezl žádnou smysluplnou radu, jak se zbavit této dopravy - dominios en mexico. se setkali s mnoha lidmi, kteří prožili stejnou záležitost. Musel jsem najít způsob, jak je zablokovat. "

Co přesně je Darodar?

Hlubší pohled na webové stránky odhaluje, že Darodar je agentura nabízející SEO služby. Mají prémiové i bezplatné služby. Stejně jako ostatní vyhledávače s procházení webu pro obsah pomocí robotů. Za zmínku stojí, že služba Google Analytics označuje tyto boty za skutečná použití. Statistiky serveru Jetpack je považují za roboty. Z mé první zkušenosti s nimi bych nechtěl jejich služby. Naštěstí nabízejí způsob, jak vymažete svůj web ze svého seznamu procházení.

Jakmile předložíte své webové stránky prostřednictvím formuláře, který nabízejí, jejich pavouci již nebudou procházet. Přejděte na stránky Google a vyhledejte jejich webové stránky. Tento formulář se nachází v dolní části stránky. Byl bych do něj zahrnul odkaz, ale pak, proč bych jim měl dát zpětnou šťávu? Předtím, než budete pokračovat, stojí za zmínku, že několik uživatelů si stěžovalo na to, že jejich analytika nefunguje podle očekávání po odchodu. Oni se stěžovali tehdy v roce 2015. Osobně jsem nezaznamenal žádné problémy poté, co jsem dostal svou doménu ze svého seznamu prohledávačů.

Průvodce, jak se zbavit spamu doporučení

Až dosud si nejsme jisti, odkud pocházejí další dva doposud zasilatelé spamu (tlačítka pro webové stránky a sociální tlačítka). To neznamená, že se jim nemůžeme zbavit. Jedním ze způsobů, jak je udržet ven, je pomocí panelu administrátorů na stránce Analytics. Přečtěte si informace o sledování. Přidáme tyto domény do seznamu vyloučení, takže od této chvíle se jejich provoz nebude počítat

Použití filtrů

Dalším způsobem, jak tento problém napravit, je uchýlit se k části filtru. Budete muset vytvořit nový filtr, který vylučuje domény, které chcete zakázat, v našem případě: Darodar.com. Bohužel to nebude mít vliv na vaše minulé statistiky. spamový doporučení bude stále ošklivý. Platí od tohoto okamžiku.

Apache / NGINX

Použijte pravidlo NGNX Rewrite pro odvrácení doporučení darodar.com:

pokud ($ http_referer ~ * (darodar.com)) {return 444; }

Kromě toho můžete použít pravidlo Apache htaccess, abyste se například zbavili návštěvnosti odkazů na tlačítka pro web:

# blok spam referer

RewriteEngine On

tlačítka RewriteCond% {HTTP_REFERER} pro web-website.com

RewriteRule ^. * - [F, L]

Uvědomte si však, že toto pravidlo NGINX nezastaví všechny doporučení duchů. Zkompiloval jsem tento krátký průvodce, doufám, že to pomůže správcům webových stránek udržet mimo doporučení spamu, jako je Darodar, sociální tlačítka i tlačítka -for-website.com

November 24, 2017