Back to Question Center
0

SEO & Content Marketing - Semalt sdílí rozdíl, který musíte znát

1 answers:

V každém on-line podnikání může digitální marketing tvořit srdce rostoucí klientele.Například internetoví obchodníci používají základní techniky, jako je Search Engine Optimization (SEO) nebo Content Marketing. Nicméně,znalost rozdílu mezi SEO a marketingem obsahu nemusí být velmi snadné. Mezi těmito dvěma metodami existuje mnoho podobnostínačítání klientů online. Abychom byli konkrétnější, SEO je v podstatě obsahový marketing. Současně je obsahový marketing také o SEO.

Pro zmírnění zmatku, správce úspěšných zákazníků společnosti Semalt ,Lisa Mitchell, obsahuje seznam různých způsobů, jak vysvětlit vztahy mezi SEO a marketingem obsahu.

Rozdíl mezi SEO a marketingem obsahu

SEO a marketing obsahu nejsou obvykle integrovány. Nezáleží na tom, kolik to jezdá se, že dva faktory spojují, některé aspekty se překrývají. Jedním z hlavních chyb prodejců marketingu je přesvědčení, že obsahmarketing eliminuje potřebu SEO. Tato myšlenka může člověka uvést do omylu a vést k tomu, že webové stránky jsou špatně hodnoceny, protože nedodržujíklíčové funkce určené pro každou z nich.

Tato chyba je zřejmá ve způsobu, jakým se lidé týkají různých aspektův každém z nich. Například SEO znamená techniky digitálního marketingu, jako je vhodné hledání klíčových slov, tvorba obsahu, sociálnímediální marketing, propojení a návrh webových stránek nad jinými parametry..Na druhé straně obsahový marketing zahrnuje pouze tvorbu obsahu.Jedná se o jednu z metod Google, jak pořadit webové stránky, a to tak, že zahrnuje aspekty, jako je relevance obsahu, délka blogových příspěvků, virální SMMstejně jako některé oblasti SEO.

Jak SEO a obsahový marketing souvisí

Zobrazení marketingu SEO a obsahu jako samostatných subjektů může způsobit nesprávnostdojem z obou. Za prvé, SEO je součástí marketingu obsahu, i když není plně. Tato skutečnost je zřejmá z důvodu takových aspektůumístění obsahu, metaznačky a popis metadat, propojení sociálních médií a výběr a vývoj klíčových slov. Proto některé ztyto aspekty se týkají, což z nich činí některé z nejúčinnějších internetových marketingových technik desetiletí.

Ve všech aspektech SEO nebo marketingu obsahu existuje technikajiný. Chcete-li snížit zmatek, SEO a obsahový marketing se v některých ohledech liší. Například:

  • SEO se týká úzkého spektra, pokud jde o tvorbu obsahu a vysílánínež marketing obsahu. Zahrnuje více technických aspektů provozování webové stránky. Současně obsahový marketing zahrnuje rozvojobsah, který bude vyžadovat SEO pro online viditelnost.
  • Uplatňování marketingu SEO a obsahu je odlišné. Například SEO znamenáautomatizace určitých technických aspektů marketingu obsahu. Jediný způsob, jak marketingu obsahu dává smysl, je prostřednictvím aplikace libovolnéhoSEO techniky.

Závěr

Pro každou online stránku, která uspěje v porážce své soutěže, a to jak SEOa obsah marketingu musí mít. Například SEO má mnoho návrhů a technických vlastností, které musí obsahovat marketingový obsahoptimálně. V ostatních případech závisí SEO na informacích, které jsou k dispozici pouze v marketingu obsahu. Určení rozdílu a znalostikterý může být nezbytný k úspěchu online. Výsledkem toho jsou dva způsoby online marketingu, které jsou nezávislé a mohou pomociwebových stránek ve vyhledávačích Source .

November 23, 2017