Back to Question Center
0

Take na Semalt na webových stránkách Hacking: Co potřebujete vědět

1 answers:

Získání odkazů od potenciálních zákazníků je spíše lepší než krádež spojůod vašich konkurentů. Není potřeba paniky, pokud vás váš konkurent vybočí z hlediska hodnocení. Užívání SEO praxedalší úroveň vás dostane do normální polohy. Vytváříte čerstvý obsah a nabízíte ideální řadu služeb a produktů, které vašesoutěžící nenabízejí, uděláte víc - adventure vacations in chile.

Igor Gamanenko, přední expert z Semalt Digitální služby vysvětlují podstatu hackování a zabezpečení webových stránek.

V současné době vyhledávací algoritmus Google má způsob detekce obsahu vloženého kopií apenalizovat je. Nechcete být kvůli špatným praktikám propuštěni společností Google do karantény. Než budete dělat SEO, je důležité se naučit základyvyhnout se problémům v kampani SEO. Například případy útoků na webové stránky a hackování jsou nyní běžné. To je nepříjemnostbýt hacknut škodlivým hackerem, a ztrácí kontrolu nad vašimi bezpečnostními stránkami.

V roce 2014 zpráva uvolnila, že na něm bylo více než 1 miliarda internetových stránekinternetu. Dobré číslo samozřejmě. V důsledku spánku zaznamenal počet zaregistrovaných webů rychlý pokles a stabilizoval se v roce 2015 tím, že udeřil994 milionů. Dobrý počet obchodníků s obsahy vychází ze SEO každý měsíc kvůli útokům na webové stránky. Přibližně 1% webových stránek je infikovánoa hacked kvůli nedostatku ukazatele kompromisu. To je asi 8 milionů webových stránek, které ztratily podnikání v důsledku hackingu.


V zásadě jsou internetové stránky náchylné k hackování a infekci z následujících důvodů:

  •  Chyby softwaru 
  •  Dostupnost integrace třetích stran 
  •  Přístup k řízení od různých stran 

Ozdravení Vs Forensics

Forenzní byli v SEO po dlouhou dobu. Forensics pomáhá vysvětlitjak se navíc stalo incident hackingu, kdo skutečně hackoval. Ozdravení na druhé straně znamená, jak mohou být infekceodstraněno. Ozdravení se nemůže provést bez forensics a naopak. Správná sanace nemůže být zavedena bez přítomnostisprávné forenzní.

Velké podniky nemohou bez forenzní. Vaše bezpečnost webových stránek je velmi důležitá.Zde jsou důvody, proč je pro vaši organizaci třeba forenzní, abyste překonali hackování a infekci vašich webových stránek.

  •  V případě kompromisu potřebujete forenznici k vyřešení vašich IR protokolů. 
  •  Jelikož jste kompatibilní s PCI, určitě to nemůžete udělat bez forenziků. 
  •  Nutkání pochopit, jak se stalo kompromis. 

Jak je ohrožena bezpečnost webových stránek

Webové stránky hacking může být velmi fascinující. Je zřejmé, že kompromitované podnikyměl údaj o hackování, ale nemyslel si, že infekce by se rozšířila na své webové stránky. Přístup ke kontrole vašeho podnikání znamenáskvělý obchod. Pro přístup k řízení hacker provádí řadu pokusů o uživatelské jméno a heslo. Vaše pověření mohou být přenesenyz jednoho rozsahu do druhého prostřednictvím správného zachycení provedeného hackerem.

Dalším způsobem, jak se hackovat, je zranitelnost softwaru. To nenímusí být nainstalovaný software, ale i vaše prohlížeče. Hacker může získat přístup k vašemu pověření tím, že převezme kontrolu nad svým prohlížečem.

Jako majitel webové stránky musíte pracovat na tom, jak chránit vaše webové stránky před bytíhacknut. Důraz na to, jak návštěvníci přistupují k vašemu firemnímu webu, je jedním z aspektů, které vám mohou pomoci chránit vaše stránky. Ujistěte se, že nejsou zobrazena pověření. Ujistěte se, že vaše stránky jsou uživatelsky přívětivé tím, že budete sledovat bezpečnost vašeho webu.

November 23, 2017