Back to Question Center
0

Umístní Server ovlivňuje vaše podnikání? Odbornost z Semaltu

1 answers:

Online marketing je komplexní proces, který vám umožní dosáhnout milionů potenciáluklienti v malém časovém rámci. Podniky a podnikatelé si vybírají online trh kvůli svému nekonečnému potenciálu k dosažení novýchklientů po celém světě. Mnoho firem uspělo díky svým digitálním marketingovým kampaním díky vynikajícím geografickým cílům.

Tento úspěch způsobuje, že mnoho lidí je zapojeno do cílené SEO. Jako výsledek, stránkymajitelé chtějí, aby jejich hosting byl v konkrétních zemích, na některých konkrétních systémech správy obsahu. V mnoha případech mohou lidépřemýšlet nad tím, jak uspět v geografickém cílení bez použití fyzického umístění serveru.

Max Bell, expert z Semalt Digitální služby sdílí tajemství geografického cílení pro firmy.

Nejprve je třeba vzít v úvahu důležité úvahy. Například:

    Jak se vypořádat s vícejazyčnými stránkami s jedním serverem
  • Jak vytvořit webový prohledávač odlišit druhý jazyk od duplicitního obsahu
  • Jak může lokalizovat server SEO
  • Jaký je vliv umístění serveru na klientskou základnu

Zdá se však, že umístění serveru nemá vliv na elektronický obchodúspěch už. Nástroje pro webmastery Google mají CDN, které mohou vytvářet některé konkrétní filtry geografického cílení a zajistit, aby obsah dosáhl některýchcílených spotřebitelů po linii, což by mohlo být možné pouze pomocí ideálních serverových umístění.

Jak mohou webové stránky cílit na jednu zemi v jednom jazyce

Moderní vyhledávače jako Google a Bing mají nástroje pro webmastery, kterénabízet službu cílení na konkrétní druh dopravy..V Nástrojích pro webmastery Google je toto nastavení k dispozici na webu Search Traffic>Mezinárodní cílení> Karta Země. Země, kterou chcete optimalizovat pro cílení, by se měla zobrazit v rozbalovací nabídce. V některých případech,weboví vývojáři si mohou vybrat hostingový plán, který má doménu nejvyšší úrovně kódované země. Tento CCDL může obsahovat adresu URL webových stránek, jako jewww.mysite.de pro německé stránky. Vyhledávače, jako je Google, automaticky přidruží tuto doménu k této konkrétní zemi. V tomto případě,taková webová stránka se nemůže spojit s jiným webem.

Některé webové stránky však používají obecné domény nejvyšší úrovně, například (.com, .org atd.).V těchto případech má uživatel možnost vytvořit uživatelskou doménu nebo podadresáře jiné země. Pokud ne, vyhledávačautomaticky propojí s dalšími parametry, jako jsou:

  • Zpětné odkazy na web
  • IP adresa serveru
  • Údaje o poloze z úryvků a
  • Relevantní informace z nástrojů, jako je Google Moje firma na Googlu

Ve Španělsku lze nastavit webové stránky a přizpůsobit jejich přizpůsobenído němčiny pomocí nástrojů Google nebo Bing Webmaster. Při hostování těchto stránek je důležité zvážit aspekt doby načítání stránky.Webové stránky se načítají nejrychleji, když je uživatel v zemi, kde sídlí server.

Webová stránka se navíc může zaměřit na celý svět. V takovém případě Google doporučujepomocí volby nezobrazené v rozbalovací nabídce země. V opačném případě by mohly uniknout některé výhody, zejména kvůliautomatické lokální SEO, které Google uvádí na webových stránkách. Použití sítě pro poskytování obsahu (CDN) je také velmi důležité. Efektivní CDNstrategie poskytuje jeden aktivní server uzly a dělá stránky reagovat velmi rychle Source .

November 23, 2017