Back to Question Center
0

Zabezpečení stránky WordPress - Průvodce z Semaltu

1 answers:

Mnoho e-commerce webové stránky jsou nastaveny na WordPress. Různí lidé se diví, jaký vliv máprovádění různých hacků, které mohou vzniknout na různých webových stránkách aplikace WordPress. S pozdravem, internet je plný lidí se všemidruhy škodlivých činů. Od spamu až po spoofing je jasné, že hackeři pak mohou cílit na vaše webové stránky a vykonat některé z jejich zlazáměrné akce - vape shop mods. Obvykle hackeři předstírají, že se jedná o osoby, které mají zájem o propagaci SEO nebo jinou kampaň, kterou provozujete.Místo toho skončí se spoustou některých velkých hacků.

Typické hacks mohou zahrnovat skriptování mezi stránkami (XSS), phishing, krádež osobníchinformace, stejně jako podvodné převody. Mnoho lidí si vzalo milióny informací o kreditní kartě klientů pouze proto, aby jeli a hrálipřenosy za zády. V ostatních případech mohou přivést webové stránky dolů a pozdravit lidi se zábavnými věcmi na svém uživatelském účtu.Výsledkem je, že bezpečnost vašeho webu WordPress stejně jako bezpečnost vašich klientů je velmi závislá na tom, jak jste v bdělostiodkládání těchto hackerů.

Artem Abgarian, vedoucí pracovník pro úspěšné řízení zákazníků společnosti Semalt Digitální služby, představuje některé z hack-důkazů triky, které mohou zabezpečit vaše webové stránky proti hackerům:

1. Používejte zabezpečené přihlašovací stránky.

Přihlašovací stránka aplikace WordPress obvykle není příliš bezpečná. Prokvalifikovaný hacker, je možné brutálně projít do databáze webových stránek z této konkrétní přihlašovací stránky. Při děláníWordPress stránky, je důležité zvážit přidání / wp-login..php nebo / wp-admin / na doméně webových stránek, které zajišťujete. Toto opatření můžezabránit tomuto druhu vstupu, stejně jako další levné útoky. Používání zabezpečených hesel může také pomoci správnímu panelu vašich stránekbezpečnostní. V důsledku toho se vyhýbejte běžným heslům, jako je 12345, nebo snadné hádat heslo.

2. Šifrování dat pomocí protokolu SSL.

Tato bezpečnostní vrstva zajišťuje, že výměnadata mezi prohlížečem a serverem jsou bezpečné. Výsledkem je, že hacker může těžko dešifrovat informace obsažené v databázi.Namísto jmen a čísel se hacker setká s kódem.

3. Povolte dvoufaktorové ověřování.

Jeden ze způsobů, jak zajistit bezpečnost vašehoklientů přes 2fa. Někteří z úspěšných hackerů skončí získáním hesel na mnoho účtů. Avšak dvoufaktorová autentizacepřidat další rovnici zabezpečení do rovnice. Výsledkem je, že heslo samo o sobě není dostatečné. Kód vytvořený uživatelem musí být k dispoziciz textové zprávy mobilního telefonu, což nemusí být informace, kterou má hacker.

Závěr

Hackeři tvoří základ většiny počítačových zločinů, které dnes čelí naší společnosti. Každýon-line podnik podléhá hackové metodě nebo podvodné činnosti. Je nezbytné, aby webový programátor ujistil, že metodyochrana proti hackerům by měla být obezřetná a zajistit, aby zůstali v bezpečí před těmito útoky. Bezpečnost vašeho elektronického obchoduweb je ve vašich rukou. Tento pokyn poskytuje některé metody, které nedokáží hackovat, což může zvýšit bezpečnost vašeho webu. V některých případech,ochrana vašich webových stránek před hackery může zajistit, že snaha o optimalizaci pro vyhledávače (SEO) přinese ovoce, které Google nezaznamenávaše stránky jako nejisté.

November 23, 2017