Back to Question Center
0

Zastavte WordPress Spam s těmito Pro tipy z Semalt

1 answers:

Registrační spam a spam komentáře jsou dva hlavní problémy pro blogy a webové stránky WordPress. Je běžné, že vysoce profilované webové stránky obdrží stovky tisíc komentářů spamu a falešných registrací za týden. Tyto typy spamu mohou poškodit nebo zničit vaši pověst pomocí vyhledávačů a čtečkářů, pokud je nebudete řešit správně. Proto byste měli čelit spamerům a potlačit pokusy o spamování vašeho webu nebo blogu. Naštěstí existuje několik tipů, jak se vypořádat s spamovými komentáři a registračními spameri - 100mb unmetered vps.

Pokud jste stránky WordPress správně nakonfigurovali, můžete se těšit na tyto tipy Frank Abagnale, špičkový odborník na Semalt , který zajistí bezpečnost a ochranu webu na internetu.

Tip # 1: Konfigurace nastavení diskuze WordPress:

Přestože můžete nainstalovat velké množství pluginů WordPress, které se zabývají spamovým komentářem a registračním spamem, můžete nakonfigurovat nastavení diskuze WordPress. Jsou umístěny v sekci Nastavení v oblasti administrátora, např. Www.abc.com /wp-admin/options-discussion.php. Nejsnazší a nejdokonalejší způsob, jak zastavit komentáře spamu a registrační spam, je schválit vaše komentáře a dočasně ručně provést registraci. Praktičtějším způsobem je však instalace pluginů, které umožňují prohlížet komentáře a automaticky je schvalovat..Komentáře, které vypadají nelegálně, nebudou zveřejněny na vašem webu. Stejně tak uživatelé, jejichž IP adresy jsou na černé listině, se nebudou moci zaregistrovat ani přihlásit k odběru vašich bulletinů.

Tip č. 2: Vždy přečtěte si nastavení diskuse:

Chcete-li vyřešit nevyžádanou poštu nebo registrační spam, měli byste otestovat a zkontrolovat nastavení diskuze předtím, než schválíte něco na vašem webu. Je to skvělý způsob, jak snížit počet spamových komentářů a registrací, které přicházejí na vaše webové stránky každý den.

Tip # 3: Nainstalujte formuláře Captcha:

Formuláře Captcha jsou instalovány velkým množstvím lidí a fungují jako silné antispamové nástroje. Pomáhají snižovat počet spamových komentářů a zabraňují registraci spamu v míře. Okamžitě si na své stránky nainstalujte formulář captcha a pokračujte v odstraňování komentářů, které nevypadají jako legitimní. Kromě toho byste neměli schvalovat autora nebo editora, kterému nemáte důvěru.

Tip # 4: Plugin Akismet:

Akismet je tak skvělý a výkonný plugin, který vytváří společnost Automattic. Obsahuje kopie vašich poznámek ve vlastní databázi a pomáhá vám zbavit se spamových poznámek a registračního spamu do určité míry. Tento plugin chrání váš web před spammery a kontroluje každý komentář a registraci pro autentičnost před tím, než jej schválí. Tento plugin však ne vždy schvaluje oprávněné komentáře a není schopen zkontrolovat, které komentáře jsou dobré a které jsou špatné.

Tip # 5: Zakázat komentáře na staré příspěvky:

Další skvělou strategií je zakázat komentáře k vašim starším příspěvkům a automaticky zabránit registraci spamerů, když vaše stránky roste. Spamátoři nebudou moci komentovat, pokud jste zakázali funkce webových stránek. Za tímto účelem přejděte do oblasti Nastavení> Diskuse a vyhledejte tlačítko Automaticky zavřít komentáře. Klikněte na toto tlačítko a restartujte okno / operační systém.

Tip č. 6: Vyžadovat Moderování:

Přejděte do oblasti Nastavení> Diskuse, kde můžete vidět různé druhy možností, které nabízí vaše stránky WordPress, aby omezily spamový komentář a registrační spam.

November 30, 2017