Back to Question Center
0

Zvyšování loajality zákazníků: Tipy z Semaltu

1 answers:

Každá firma těží z opakovaných klientů. Pro on-line obchody jsou webové stránky elektronického obchodování zaměřeny na získávání opakujících se zákazníků na svých webových stránkách a jejich konverzi na skutečné zákazníky. Mnoho technik digitálního marketingu slibuje, že zvýší viditelnost vašeho webu na cílové místo. Některé z těchto metod zahrnují obsahový marketing, viditelnost sociálních médií a co je nejdůležitější, Search Engine Optimization (SEO). Nicméně, digitální techniky se zaměřují na získávání klientů na vaše stránky. Udržování zákazníků závisí na jiných technologiích - apply for mexican passport. Je snadnější, aby předchozí zákazník koupil, než vytvořit nového klienta. Rozsah pozornosti většiny zákazníků je minimální. Tento scénář znamená, že na vašich webových stránkách může dojít k nepatrnému zásahu nebo chybě. Přimět své staré zákazníky, aby se drželi blízko k vám, je choulostivý podnik.

Senior (12) Senior manažer pro úspěšné řízení zákazníků, Nik Chaykovskiy nabízí všem webům elektronického obchodování, aby používali následující metody pro udržení svých zákazníků:

1. Staňte se vybíravým zákazníkem.

Jedním z nejlepších způsobů, jak se naučit zkušenosti konkrétního webu, je použití sami. Tato metoda zajišťuje, že prožíváte plné zážitky, které návštěvník pocítil při používání vašeho webu. Těžkosti, kterým čelíte, jsou dokonalým odrazem zkušeností z nákupu. Tato funkce vás může motivovat k tomu, abyste v jiném případě provedli potřebná přizpůsobení vašich funkcí webového designu, jako jsou nefunkční odkazy, chybějící ID produktů a kategorie; lze detekovat chyby v strategii SEO, jako je duplicitní obsah.

2. Lidský kontakt s člověkem.

Jednou ze starých metod marketingu je přímá komunikace s klienty. Obchodníci používají tuto techniku a stále přinášejí na své webové stránky tuny provozu. Každodenní návštěvy mohou pomoci vaší firmě elektronického obchodu zajistit dlouhodobé a přímé klienty. Setkání s klientem přináší podstatu důvěryhodnosti a zvyšuje životaschopnost vašeho podnikání. V důsledku toho získáte skutečné osoby, které mohou ovlivnit další osoby, aby si zakoupili vaše webové stránky. Navíc tato technika přináší relevantní reálné životopisy, díky nimž váš marketingový plán uspěje.

3. Nejde o tebe.

Jedna chyba, kterou blogerové dělají, je vytváření svých webových stránek o nich. V každém případě je to všechno o vašem publiku. Aby si podnik udržel své zákazníky, je třeba napsat kvalitní a relevantní obsah. Výsledkem je, že získáte čtenářům s trvale udržitelnou kvalitou a stálým proudem nových zákazníků. V jiných případech techniky SEO, jako je odesílání personalizovaných zpráv, dělají dlouhou cestu tím, že publikum cíti, že je o nich. Nezapomeňte proto, aby se vaše publikum cítilo, že je vlastníkem výklenku. Výsledkem je, že tento pocit příslušnosti rodí loajalitu.

Závěr

Každá webová stránka elektronického obchodování vyžaduje klientskou základnu pro dosažení zisku významného pro její údržbu. Proto osoba, která zveřejňuje obsah on-line, by měla investovat určitou míru úsilí o udržení svých zákazníků. Vytváření klientů na základě vaší volby je obtížným úkolem. Věrnost zákazníků může být pro každou firmu cenným přínosem. Tato příručka připravuje vaši webovou stránku elektronického obchodování a snahy SEO zaměřit se na udržení možných zákazníků uzavření. Můžete získat zpět důvěru vašich starých zákazníků a také znovu získat nové klienty.

November 23, 2017